Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sprzedam sieć serwerów 1s2k


d0naciak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania sieć serwerów 1s2k. Po ponad dwuletniej przygodzie z siecią ze względu na brak czasu jestem po prostu zmuszony ją sprzedać, aby nie ciągnąć jej w dół. Zależy mi na tym, aby nowy właściciel był w stanie się nią porządnie zająć, więc możliwe, że będę w stanie sprzedać ją za mniej jeżeli dany kandydat X będzie bardziej odpowiedni od kandydata Y, mimo iż Y jest w stanie zapłacić za sieć więcej.

Ofertę, w której wypisałem co wchodzi w jej skład udostępniłem na dysku Google, mam nadzieję że nie będzie to dla administracji problem. Tak mi jest po prostu wygodniej. 

Link do oferty: https://docs.google.com/document/d/18gT0hAfjPlj3MvUlnQkXg7tR2HSVMW7oTQvhJxhDHgQ/edit?usp=sharing

Sprzedaż sieci będzie bardziej formą licytacji, wobec czego za cenę wywoławczą podaję 10 000 zł. Kwota ta przy odpowiednim zarządzaniu zwróci się pewnie w pół roku. 

 

W kontakcie prywatnym jestem w stanie podać, ile udało się zarobić dzięki sieci w ciągu ostatnich 30 dni, bądź dłuższego czasu jeżeli kogoś to baardzo interesuje. 

Kontakt ze mną można uzyskać poprzez:

Niestety poprzez Steama nie ma co się dobijać, mam po prostu pełną listę znajomych. Preferowane formy to GG i Discord.

Edytowane przez d0naciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...