Zaloguj się, aby obserwować  
Beskidek

ROZWIĄZANE Przedłużenie RS'ów na koniec rundy.

Recommended Posts

Cześć Wam,

Mam takie małe pytanie dot. roundsoundów od AbNeR'a. Nie wiem, jak przedłużyć długość trwania najprawdopodobniej rozpoczęcia rundy. Nie wiem jak zrobiłam to na AWP, że RS'y trwające jakieś 8 sekund lecą do końca, a na DR niestety je ucina i chciałabym zrobić tak, jak jest na AWP. Zna ktoś rozwiązanie? =)

 • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez Mr Rooster
   Potrzebuje plugin na to by nie dało wyrzucić się broni . Niby proste lecz potrzebuje z tym pomocy.
  • Przez Mr Rooster
   Siemanko , potrzebuję pluginu który umożliwiłby adminowi widzenie czatu zmarłych i pisanie na kolorowo, kolor czerwony. Mam ten plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=56764 pomógłby mi ktoś ,byłbym bardzo wdzięczny
  • Przez Mr Rooster
   Chciałem dodać by przed nickiem CT był tag [Niebiescy] na kolor niebieski ,kolor nicku i msg też na niebiesko . Dodatkowo jak jesteśmy w TT daje nam tag [Pomarańczowi] na pomarańczowo , kolor nicku i msg też na pomarańczowo . CCC nie działa poprawnie jak staram się edytować . przy okazji chciałbym ten plugin by tagi się nie duplikowały (CT ma swój tag TT ma swój , jak przejdziesz z CT do TT nie masz tagu CT tylko TT)
  • Przez Mr Rooster
   Używam tego pluginu https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276697 dobrze skonfigurowanego ,  lecz występuje pewien błąd u mnie widać model normalnie , lecz jak jakiś nowy gracz wbije na serwer model się buguje i wygląda to tak https://imgur.com/a/J3Hy1
   podczas gdy przy działającym pluginie wygląda tak : https://imgur.com/a/3vw4C
   Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zwalone? Proszę nie pisać że nie mam FD bo mam włączone.
  • Przez Mr Rooster
   Cześć Chciałem zainstalować gangi. Zainstalowałem ten plugin https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2495476, ale chcę  zamianę na "! Clans" / "! Clan" i dla wszystkich (CT i TT mogą  używać). Bez hp , ochrony i obrażeń. Dodanie szansy na reinkarnacje.
   Jeśli zkompilujesz dla mnie i wyślesz skrypt, będę ci wdzięczny.