Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem z Counter-Strike Global offensive


Benzo`
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to może zacznę od początku. Napiszę krok po kroku co zrobiłem, będzie wam łatwiej dowiedzieć się o moim problemie.
Otóż. Zacząłem od reinstalacji CS:GO. Podczas pobierania zauważyłem coś dziwnego z szybkością pobierania. Co jakieś 10-15s szybkość spadała do 0 kbs, a to dziwne bo internet mam 80Mb/s.

Tutaj widać jak się zatrzymało:

07774665363858360897.jpg


Potem znowu ruszyło i tak na zmianę:

17566075822579320871.jpg

Następnie, gdy tylko dobiło do 100% wszystko się zatrzymało, nie pisało żadnego "instalowanie" czy "aktualizowanie", tylko coś takiego:

90356659264931259543.jpg

 

Gdy klikałem "Graj" wyskakiwało mi znowu okienko, że ciągle mi się pobiera i jest 0s do końca (A stało tak już od kilku godzin):

55537308901917717498.jpg

Zauważyłem również, że strasznie muliło mi to kompa (zacinało mi się nawet gdy włączałem painta), a parametry mam przecież wystarczające jak na grę:

AMD Athlon? 64x2 Dual
Core Processor 5200+
2.71 GHz, 8.00 GB RAM
Karta graficzna 1GB RAM

Z ciekawości również zajrzałem do folderu z grą (Steam->Steamapps->common->Counter-Strike Global Offensive) i zdziwiłem się gdy zobaczyłem zawartość:

62823014054036858434.jpg

I od razu uprzedzam narzekania, że mam Windows XP.. To nic w tym nie przeszkadza, bo mam kilku znajomych co mają te systemy i CS:GO śmiga im normalnie. Komputer to składak, a to jedyny oryginalny system jaki posiadam.

Próbowałem też różnych sposobów z forum steama (tj. usuwanie plików .blob etc).
Mam nadzieję, że wszystko jest napisane tak, że każdy zrozumiał.

Bardzo proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...