Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ProjektSpark.pl, (czyt. ProjektKradzież.pl), czyli przywłaszczenie sobie plików moich serwerów na własną korzyść


Krystian Marek Kubiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wszystkich poinformować/uprzedzić do współpracy z osobnikami będącymi Administracją sieci "ProjektKradzież"

Dlaczego?.

Osoby działające na tej sieci pod nickiem Wojol, kabaL Johnny już przed moim odejściem dziwnym trafem uzyskali dostęp do moich serwerów cs:go, gdzie bez żadnych skrupułów przywłaszczyli sobie pliki moich serwerów robiąc kopie ich.

Dowód np. z 1s1k:

IP które pobrało najwięcej plików to Wojol, a drugie IP do Kabal.

imageproxy.png

Nie będę udostępniać dalej, ale kradzież plików nastąpiła również na takich serwerach jak ONLY DD2, DeathRun, Chowany, BaseBuilder, JailBreak, Arena 1vs1...

Wszystko było robione za moimi plecami (dokładnie 20 dni przed moim odejściem z sieci).

Dowód z jednego nowego serwera csgo po moim odejściu na którym została zainstalowana paczka z mojego serwera:

 

M3U2dBG.jpg

qNHILtc.jpg

 

Teraz przyszła kolej na mój serwer (przyjrzyjcie się pluginom na spawn protection, info na say oraz info o spadochronie):

CspVECm.jpg

GYmoiZ3.jpg

Klo5UR2.jpg

 

Info na say - jest dokładnie takie same (słowo w słowo), kolory, tekst tylko inna strona...

[PR] <- nie zmieniłem tego jeszcze z sieci na której byłem przed dołączeniem do "ProjektKradzież.pl"

SM_Parachute - u nich jest w wersji anglojęzycznej na temat że spadochron jest tylko i wyłącznie dla VIP'ów, u mnie akurat jest ustawiona polska wersja, bo widać że nadal nie umieją skonfigurować poprawnie serwera.

 

Po odejściu ze sparka na ich forum pojawił się takowy post:

 

JWfcjwM.png

 

 

"Oczywiście, nie możemy zapomnieć teraz o CS:GO więc na dniach ruszy pierwszy serwer Only DD2, po jego rozkręceniu pojawi się only awp.

Niestety nasza wiedza na temat silnika sourca jest mała i musimy się wszystkiego uczyć od nowa więc jeżeli ktoś chce pomóc niech piszę do mnie"

 

Czysta hipokryzja...

 

Nie chcę wymieniać zmian na innych serwerach, bo post byłby w cholerę dłuższy.Uważajcie na tą sieć, wykorzystują ludzi, a potem jak coś Ci się nie spodoba wylatujesz.

Rotacja Administracji na tej sieci jest lepsza niż robota kobiet pracujących inaczej.

Jeden staje się V@ po 10 minutach na forum, a potem 2 dni póżniej go wyrzucają, następnie nagle 2 osoby co mają po 50 minut na forum otrzymują Admina Forum etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...