Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wykonam pluginy sp/strony www/skrypty php.


n.o.x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
 
Postanowiłem powrócić do tworzenia pluginów sourcemod i nie tylko. Naprawdę wiele ludzi z tego forum kupiło coś ode mnie i zawsze ten ktoś był zadowolony. Doświadczenie w programowaniu/webdevelopingu mam dość spore pomimo jeszcze niskiego wieku.
 
Oferuję stworzenie autorskich pluginów pod sourcemod (Głównie CS:GO, nie zagłębiam się w inne gry), pluginy te są sprzedawane jednorazowo dla jednego klienta, każde inne zlecenie (nawet jeśli jest takie same lub podobne) to osobny plugin. W swojej ofercie mam również pisanie stron internetowych zazwyczaj w php (+smarty). Zlecenia dostaje na bieżąco bez żadnych swoich reklam, wyszło tak, że kiedyś komuś coś zrobiłem i potoczyło sie dalej przez polecenia do znajomych i tak dalej. przyjmuję każde zlecenie, które zrozumiem, więc proszę o konkretne przekazanie swojego pomysłu (najlepiej opis na wklej.org czy podobne + link na PW). Od razu chce oznajmić, że nie robie paczek serwerów, biorę się za nowe pluginy, które mogę napisać od 0 (Nie lubię pracować w syfie, mój kod jest zazwyczaj przejrzysty i zrozumiały dla każdego.). Przyjmę praktycznie każde zlecenie, które zrozumiem, więc przy pisaniu prośby o wykonanie pluginu proszę o ścisłość i szczegółowość. Czas wykonania ustalam przy przyjęciu zlecenia ( w zależności od pracochłonności i poziomu trudności pluginu). Moje serwery testowe oraz strona pracują 24/7 więc nie ma problemu, aby coś przetestować.

Korzystając z wolnego miejsca w temacie, mogę pochwalić się co posiadam i mogę określić się autorem tego dzieła :).

 

Sourcemod: 
- Wiele Silników Exp Mod (klasy itd...) (tj. CodMod, DiabloMod, DeathRun+Klasy, Paintball) dopracowanych w 100%. Oczywiście pisane od 0. Nie lubię się ograniczać więc jest to troche rozbudowane ;).
- System sklepu automatycznego powiązany ze sklepem www (zarówno plugin jak i skrypt sklepu są pisane od 0.), który obsługuję 4 typy api - 1s1k, pukawka, simpay, microsms, płatności paysafecard jak i w przyszłości możliwość kupna usługi za skiny (steambot i przelicznik wartości). Sklep został wzbogacony również o panel użytkownika - w tym portfel, posiadane usługi itp idt. Rejestracja odbywa się przez serwer, jest ona szyfrowana. Hasło do panelu też jest odpowiednio zabezpieczane już z poziomu serwera gry więc nigdzie nie można odczytać czystego hasła.
- Timer DeathRun - System czasów graczy na odpowiednich mapach (PB, WR). Na początku inspirowałem się shavitem ale zrezygnowałem i postanowiłem napisać własny od 0. Jest wzbogacony o pare ciekawych funkcji.
- JailBreak - 2 rozbudowane systemy serwerów JailBreak z funkcjami, które troche pisałem. Posiada on między innymi system LR, Sporo zabaw, Gangi, sklepy, system banów na ct itd, itp.
- Wiele, wiele więcej, lecz ciężko mi teraz wszystko opisać. 

 

Php: 

Głównie piszę stronki gdy naprawdę mi się nudzi, ale widać efekty :D. 

- Sklep Automatyczny dla serwerów gier sourcemod (Ssy podrzucę potem).
- Panel Administracyjny sieci serwerów -  Panel, w którym można zarządzać serwerami jak i statystykami graczy na nich bezpośrednio z 1 miejsca (uwierzcie mi, że naprawdę jest ciężko ogarnąć coś bez tego. 14 serwerów ? :D ). Panel jest postawiony na templatach smarty tak więc można zmieniać jego styl według upodobań. Posiada zaawansowany system ustawień i kontroli samego systemu panelu. (Ssy potem.)
- Strony statystyk serwerów mojej sieci. Typu:

     - Rekordy DR, DR+Klasy (wzbogacony o system topek z czasami graczy, ostatnich rekordów serwera na danych mapach itp.)

     - Statystyki serwerów z silnikiem exp mod (Top level, wykresy bazujące na największej grywalności dla danych klas, statystyki graczy, szczegóły maksowanych skilli dla danych klas i parę innych).


Kontakt: PW, Steam - http://steamcommunity.com/id/noxuuu GG: 51083770 

76561197969887259.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...