Jump to content
Sign in to follow this  
}{amp

Jak spolszczyć sourcemod'a?

Recommended Posts

Poradnik "Jak spolszczyć sourcemod'a"

1.Na początku pobieramy potrzebne tłumaczenia(w naszym przypadku polskie) z oficjalnej strony. >Link Tutaj<.

2.Wrzucamy cały folder(nie samą zawartość) do addons/sourcemod/translations.

3.Następnie przechodzimy do folderu configs.

4.Edytujemy plik languages.cfg i podmieniamy całą zawartość na:

"Languages"
{
	"en"		"English"
	"pl"		"Polish"
}

Zapisujemy.

5.W tym samym folderze szukamy core.cfg i edytujemy.

6.Szukamy frazy

"ServerLang"	"en"

i zamieniamy na:

"ServerLang"	"pl"

7.Plik zapisujemy i cieszymy się polskim tłumaczeniem :D

Poradnik jest własnością MYGO.pl. Kopiowanie bez zgody administracji zabronione!

• Like 1

Fajnie super ale mam problem z tym  np jak jest "Brak dostępnych komend" to tę dostępnych się knocą bo jest te ę a jak zmieniam na kodowanie utf-8 to się wszystko knoći proszę o pomoc 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Oskar12155
      Witam! Mam pytanie czy wie ktoś jak wgrać model noża na serwer CS:GO nie chodzi mi tu o Bagnet Karambit itp które są zabronione przez VALVE ale chodzi mi o np o coś takiego http://gamebanana.com/skins/127549
    • By anakin
      Jak zainstalowac sourcemod?
    • By 4Game
      Witam. Jestem właścicielem sieci serwerów POLSKI SERWER, od wczoraj pojawił się tego typu problem, że ktoś tak jakby łamie mi hasło rcon, nakłąda hasło na serwer i zmienia nazwę, że niby "NOWE IP" i ip jego serwera... dziś wróciłem z pracy - to samo. Jakieś propozycje co do zablokowania takiej możliwości delikwentowi czy musze zrezygnować z serwerów, bo taki OSOBNIK będzie robił to częściej?
    • By HostPlay.pl
      Witajcie !!!

Prezentujemy Wam 2 nowe lokalizacje w HostPlay 

OVH - FRANCJA
      NORTH-HOST - KROKOWA

Dzięki nowej lokalizacji OVH proponujemy państwu pakiety minecraft bez limitu dysku, procesora jedynie na co jest nałożony limit to wartość ram.
      Liczba slotów jest nie ograniczona ustawia się ją w konfiguracji przy zakupie wybierając sloty po prostu regulujemy wartość ramu 1 slot = 1gb ramu cena 9zł !

NORTH-HOST to nowe datacenter preżnie rozwijające się w Polsce. Po testach stwierdziliśmy, że to dobra alternatywa dla serwerów z oferty ECO czyli tych tańszych
      Serwery mają pingi w granicach 30-40, a sama gra na nich jest czystą przyjemnością, zero lagów czy ścinek cennik na tą lokalizacje wygląda tak:

CS 1.6 = 1,2zł slot pub
      CSGO 128TR = 1,7zł slot pub
      CSGO 64TR = 1,4zł slot pub

Przypominamy również o naszej promocji na wrzesień do każdego zamówienia powyżej 50zł lub paru zamówień z jednego konta o łącznej wartości 50zł smycz i długopis gratis ;) 

Więcej tutaj:

EKIPA:

• By DilboWaggins
      Witam, chciałbym się zapytać jak zrobić grupy map w głosowaniu na mape. Chodzi mi o to by najpierw było głosowanie na grupe np 1aim 2awp 3surf itd a potem glosowanie na mapy z grupy map która wygrała. Proszę o odpowiedz :)
  • Create New...