Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sprzedam zabijambolubie.pl, konto z aktywną licencją (świeżo przedłużoną), styl, grupy steam, fanpage oraz serwer mirage


msn
 Udostępnij

3 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Na sprzedaż posiadam? domenę ZabijamBoLubie.pl,

 

grupę steam liczącą 652 członków https://steamcommunity.com/groups/SiecSerwerowZabijamBoLubie

 

fanpagea 758 polubień

https://m.facebook.com/ZabijamBoLubie/?locale2=pl_PL

 

Konto z aktywną licencją IPS (dorzucę gratis) - licencja została wczoraj przedłużona na pół roku, posiada możliwość zmiany adresu domeny (nie trzeba płacić), oraz jest możliwość zmiany danych osobowych oraz adresu email do konta. 

 

Styl ZabijamBoLubie.pl - sprzedaję .psd, gratis dorzucam zakodowany już styl do poprawek/przekodowania - (mowa o stylu który był dawniej na zabijambolubie.pl by getsu)

 

 

oraz serwer Only Mirage który niedawno powstał, więc jest kilku stałych graczy. 

 

 

Cena jest do ustalenia inwidualnie, w zależności od tego czy kupujący chciałby zakupić całość czy może styl osobno, serwer osobno itd. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w wiadomości prywatnej na forum wraz z propozycją co do ceny. 

 

Ps. Nie zależy mi na sprzedaży, sprzedaję tylko dlatego że nie mam tyle czasu by samemu się tym zajmować, a może ktoś wykorzysta potencjał domeny i rozkręci to jak za dawnych czasów.

  • Śmieszne 9
  • Przykro mi 1
Przez Siwy | KILL4U.PL ,

Podaj jaka cena +/- cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...