Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Serwery z top 3 otrzymują od 5k do 1k mygoldów


Recommended Posts

 • admin

Serwery TOP3 są wyłaniane co 7 dni na podstawie największej ilości doładowań danego serwera w rankingu Listy serwerów.

 

doladowania.jpg

 

Doładować serwer w celu poprawienia jego pozycji może każdy użytkownik.

 

 

W zależności od zajętego miejsca wygrane serwery z TOP 3 otrzymują one następujące nagrody w postaci myGoldów na boosting:

 

Za:

I miejsce - 5 000 myGoldów

II miejsce - 2 000 myGoldów

III miejsce - 1 000 myGoldów

 

Boosting obowiązuje od 3 graczy na serwerze w godz 10:00 - 23:59. Wynagrodzenie dla graczy boostingujących to 400myGoldów/1h (naliczane po ok 6 minuty gry). Punkty wypłacane przelewem mygold na konto gracza są po zaakceptowaniu przez administrację (zwykle od kilku minut do kilku godzin).

 

Ustawienia promocyjnych boostingów nie podlegają edycji przez właścicieli.

 

Boosting najelpszych serwerów z TOP3 uruchamia się automatycznie po upływie każdego tygodnia.

 • Śmieszne 2
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By NarkeSon
   Witam, znowu ten problem co ostatnio ;/, gdy chce odebrać myGolda to wyskakuje błąd (screeny w załączniku).


  • By angel
   Serwery z listy serwerów, które zajęły miejsca 1-3 otrzymują prócz wyróżnienia na głównej -  boosting o wartości 4000 myGoldów z limitem od 5 graczy w godzinach 14-23 oraz stawką 400myGold/h.
   Kolejna aktualizacja listy TOP3 nastąpi około 17:00 dzisiaj (czyli 21.12.2020).
  • By Ryback
   W esportowym półświatku CS:GO dyskutuje się ostatnio na kilka ciekawych tematów.
    
   Jednym z nich jest wprowadzenie ciekawej (całkiem rozsądnej jednocześnie) zasady. Polegałaby ona na pozwoleniu dokonywania zmian w danym składzie podczas rozgrywek (np. w przerwie technicznej lub w połowie mapy). Duński organizator zawodów BLAST rozważa wprowadzenie takich zmian w najbliższym turnieju BLAST Premier Spring Showdown. Obowiązujące obecnie przepisy pozwalają w turniejach BLAST na zmiany w składzie tylko w przerwach między mapami jeśli tylko dany zawodnik jest zgłoszony do oficjalnych władz turnieju na min. 10 minut przed meczem. Jak dotąd żadna z organizacji nie skorzystała z tej zasady, ponieważ większość posiada tylko pięciu zawodników. Po tym jak Astralis końcem marca zaskoczyło opinię publiczną dołączając Patricka "es3tag" Hansena do składu jako szóstego, zanosi się jednak, że zobaczymy zastosowanie tej zasady już niebawem. Co więcej, Astralis nieco ponad tydzień temu ponownie powiększyło skład o Jakoba "JUGi" Hansena i dziś liczy siedmiu zawodników. Nieoficjalnie wiadomo, że poszukiwania wciąż trwają i możemy się spodziewać kolejnych dodatków do duńskiego teamu.
    
   Kolejnym ciekawym tematem jest zmiana formatu rozgrywek z MR15 na MR12 (skrót MR oznacza z ang. maximum rounds a liczba określa górny limit rozegranych rund w połówce). Według tej zasady mapę grałoby się do 13 wygranych rund zamiast do 16. MR12 obowiązywało w CS 1.6 przez jakiś czas po czym zostało rozszerzone do MR15. Wypowiedział się w tej kwestii m.in. Jacob "Pimp" Winneche - były progamer, obecnie komentator. 

   W swoim tweecie z 13 maja stwierdził "Im więcej oglądam zawodowego CS, tym bardziej jestem przekonany, że MR12 w zupełności wystarczy do wyłonienia lepszego teamu. MR15 przy obecnym systemie ekonomii jest zbędne."
    
   Jego argumentem za zmianą z MR15 na MR12 jest update CS:GO z 13 marca 2019 roku, który dotyczył głównie ekonomii. Ogólnie system został zmieniony na mniej wymagający i w rezultacie na poziomie zawodowym ilość rund eco wyraźnie spadła. Przegrana rundy pistoletowej nie była już tak katastrofalna jak kiedyś. Przed tym update'm MR15 było formatem wskazanym ponieważ rundy pistoletowe i następujące rundy z zakupem miały krytyczne znaczenie i przegrana strona potrzebowała więcej czasu na finansowe odkucie się. W tym wariancie systemu ekonomii rzeczywiście MR15 może okazać się przeżytkiem.

   Pomysł przyszedł z faktu, że mecze są nieraz nieznośnie długie. Dziś każdy większy turniej daje składom w każdej mapie nawet cztery przerwy taktyczne (tactical timeout), które w większości są skrupulatnie wykorzystywane. Doliczając do tego wszystkie tzw. freezy (czas przed rozpoczęciem rundy), wydłużenie timera bomby (update z 2015 roku), przerwy między mapami, mamy każdą mapę trwającą o dodatkowe 10-15 minut więcej niż przed wprowadzonymi zmianami.

   Pozostaje jeszcze kwestia wpływu wprowadzenia MR12 na publiczność. Jaka będzie reakcja rzeszy entuzjastów CS:GO na taką zmianę? Z pewnością zdania będą podzielone, jednak trend pokazuje, że fani preferują dynamiczny charakter rozgrywek a obecny stan nieraz mocno "ciągnących się" meczów może wpływać zniechęcająco. 

   Jak zauważa Tomi "lurppis" Kovanen - szef organizacji Immortals w swoim wpisie na twitterze z 14 maja "Jest dużo trudniej odzyskać użytkowników niż ich utrzymać. Dlatego najważniejsza jest dziś koncentracja na utrzymaniu bazy zanim wzrost spowolni, lub przejdzie na ujemny." 

   Na pewno ma dużo racji w tym, że należy reagować zanim procesy zmian koniunktury przybiorą niekorzystny charakter. Jednak czy na nadchodzące fluktuacje sceny jedyną odpowiedzią jest MR12?
    
   A wy co sądzicie?
  • By owner_2019
   Zasady działu "Opinie o firmach"

    
   Informacja o dziale:
    
   Dział powstał z myślą o tych, którzy chcieliby wypowiedzieć się pozytywnie lub negatywnie na temat świadczonych usług, jakości, cen, a także sposób prowadzenia polityki przez dany hosting.
    
   Działu nie należy definiować jako tzw. "support". Znaleźć w nim ma się tylko opinia danego gracza.
    
    
   Zabrania się komentowania czyichś wypowiedzi za wyjątkiem firmy hostingowej. Zabrania się tworzenia spamu, dyskusji w temacie. Zarówno komentarze pozytywne jak i negatywne muszą prezentować określony poziom.  Pisanie pozytywnych lub negatywnych komentarzy typu: "Super hosting - polecam!" & "Hosting jest to bani" będzie karane i nie brane pod uwagę.  Negatywne opinie muszą być poparte jednoznacznymi dowodami.  Tworzenie tzw. "supportu" z tematu jest zakazane. Jeśli chcesz rozwiązać problem, skontaktuj się prywatnie z hostingiem.  
   Regulamin aktualny od dnia 23.10.2015r. 
    
   Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany w/w postanowień i informacji - informowani będą o tym użytkownicy.
×
×
 • Create New...