Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kopczynn - złodziej


Husarz
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

Jakis czas temu wystawilem konto z rustem za symboliczne 35 zl.

Jak wiadomo symboliczna kwota etc. - piszę to z przestrogą dla przyszłych zeby nikt na wiekszych kwotach sie nie wywalil.

W skrócie miało dojśc do szybkiej wymiany on mi przelew, dostaje potwierdzenie i wysyłam mu pasy. Podszedlem do tego na wyjebce ofc.

Wysłał mi ss z niby zleconego przelewu no ale ten przelew byl z tych ktore nigdy nie dochodza ,chlop sie zabezpieczyl zmieniajac pasy etc. usuwajac wiadomosci blokujac mnie wszedzie etc.

 

w skrócie (cenzura) go i uważajcie na niego ?

 

Chłopczyka dodałem jeszcze teraz 4fun na steamie no ale obsral zbroje i szybko zmienia co jakis czas nicki XD

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198359399545

http://steamcommunity.com/profiles/76561198439994607

Kopczynn_#3522

W załączniku to cos co mi wysłał (Zamazałem jego imie nazwisko)

 

I tu przekaz dla niego Panie M* aka Kopczynm dowiedz sie czym sa metadane i jak sie je usuwa to tak na przyszlosc ( mam twego fb i twojej chyba dziewczyny, kolega sie rozjebal na twoj adres)  ? masz jaja odpisz to moze zapomnimy o sprawie ? chyba ze wolisz konsekwencje ? 

1554802516_usunietedanedebila.jpg.aa8a3fcf1c6552ab3a5ed25a6e2ccd19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...