Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Infectia.pl całą prawda o gówno sieci ;)


Mystic98
 Udostępnij

15 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na tej sieci spędziłem 9 miesięcy swojego życia ! Aaaaa może jednak straciłem?

 

Właściciel "MICHU" człowiek co za pieniądze zrobi wszystko ! Opłacasz mi ts i przy tym czitujesz na aimbocie na naszych najbardziej rozkręconych serwerach? Już usuwam bana z sourca i przy tym wszystkie logi na temat tego bana ! Co z tego że ludzie przez ciebie odchodzą ważne że dajesz mi pieniądze. (A forum stoi na takim ziemniaku że czatbox ładuje się bardzo często 5 min...)

No i mnie zbanowałeś za hipokryzję i działanie na szkodę sieci ? No raczej to sobie powinieneś wtedy zbanować.

 

Aktualnie junior admin "bANAn" ojjj o tobie to dużo można napisać ? Zwykła stuleja ważąca 120kg co ddosuje swojego kolege co opłaca licencje na waszego TS3.

 

Co więcej ddosujecie razem z michem kogo popadnie bo macie ip ludzi z ts no i co gorsza rozdajecie te IP na lewo i prawo co swoją drogą nie jest chyba bardzo legalne prawda? 

 

I teraz zaczynacie nam ddosować serwery tylko dlatego że nam się te serwery kręcą... i robicie chamską reklame na serwerze? (Screeny i piękne nagranie dostaniecie niżej)

 

Poziom waszego forum opadł powoli na dno... Ale takimi zachowaniami pokazujecie że wy chcecie zrobić jeszcze odwiert !

 

 

A oto dowody na te dziecinne zachowanie "Właściciela" jeśli można go tak nazwać i jego super pomocnika !

 

A tutaj nagranie: https://files.fm/f/ejjqr5dya No i wyspa gg i ddosowanie osób które streamują i pisanie im "Albo płacisz albo nie grasz"

 

Edit. Nie polecam logować się nawet na te forum bo pan junior admin z właścicielem zapewne zapisują ip wszystkich (Pochwalił się po odejściu paru ludzi że ma dużą liste IP)

 

Edit.2 Właśnie bo pan P1x przypomniał mi że sam właściciel nakurwia odpalony na swoich serwerach xD 

 

 

 

143432303_2793166097606173_3648437535836506153_n.png

received_398389138177405.jpeg

received_817326345756162.jpeg

Screenshot_3.png

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

screenshot-infectia.pl-2021.01.09-04_11_55.png

screenshot-infectia.pl-2021.01.11-00_30_21.png

slayer_debil.jpg

unknown.png

Screenshot_20210219-234240_Obrazkowo.jpg

20210220_005458.jpg

Edytowane przez Mystic98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...