Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Alkoskill on top ?


y0ung
 Udostępnij

13 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek zarzucę stylami sieci AlkoSkill a później rozpisze sie troszkę o ekipie ich fourm 

Paczka AlkoSkil-aka 'AlkoSHIT.rar

 

Zaczynając od początku wczoraj razem z @sh1zo_nnjl i jeszcze jednym ziomeczkiem przejelismy po raz kolejny siec serwerów FeelTheGame.eu , było wszystko super az do wieczoru siedziemy sobie na teamspeak'u obgadujemy sprawy co trzeba zrobic zmienić itp typowe forumowe sprawy. Odświeżam stronę i widzę napis o naszych chujowych zabezpieczeniach oraz dostępów których nie zabraliśmy dla @DarkWolf(dostęp do konta CloudFlare) z ktorego zrobil przekierowanie na inna stronę , następnie był komunikat XD a później gierka w dinozaura (rekord 1200 pkt).

image.thumb.png.9d9e0ad9f1937b130a83317e0d048ec1.png

Pewnie ekipa sieci AlkoSkill zapyta się skąd pewnośc ze to ich super duper uber technik DarkWolf , tylko on dostał ode mnie dostęp do ovh oraz cloudflare'a, więc no.

Dziś wieczorem zaczął do mnie pisać ich Administrator wierzba.

 

image.png.4f10369cb4f3a4878f30b2cb9ab41f87.png

image.png.1f5bb559ed79a4b59cee9f6193d87a62.png

image.png.13405f1a6cfbacb2f398640c1fb5c6ad.png

image.png.b4424f24e12ab9b45902b1174bd0d000.png

co do ddosów ze strony AlkoSkilla , czasami przesiadywałem z nimi na ich teamspeak'u i nie raz gadali o ddosach na inne sieci , nie mam zadnego nagrania bo nie sądziłem ze kiedykolwiek będę pisał takiego posta.

@Maroxx tez zrobil posta o ddosach alkoskill'a 

edit

 

 

Edytowane przez y0ung
  • Super! 13
  • Śmieszne 2

 Pluginy / Paczki CSGO :

Sprawdź - > https://pluginycs.pl/profile/y0ung

Discord : y0ung#8352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...