Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Paczki, grafika - sprzedam/wykonam.


o0nskii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam na sprzedaż paczki pod serwery Counter-Strike 1.6 oraz podejmę się ich wykonania. Mam ogromne doświadczenie, dobre opinię, uczyłem się od starszych weteranów - co skutkuje dobrze wykonaną usługą. Do paczek dołączam wszystkie pliki .sma, modele, soundy - jest gotowa do wgrania na serwer i rozgrywki.

Co oferuje jako "sprzedawca"?
• Wyznaczone godziny pracy - wiesz kiedy pracuję nad twoją paczką i jesteś informowany o tym na bieżąco,
• Wykonanie usługi na czas - wyznaczam dokładną datę i godzinę zakończenia pracy, paczka jest gotowa na umówiony czas,
• Konfiguracja, pomoc w wgraniu - wgram i skonfiguruję paczkę tak abyś nie musiał się z tym męczyć,
• Krótki czas realizacji - nie musisz długo czekać,
• Korzystne ceny - nie mam wygórowanych kwot,
• Płatność na raty - przy dużych modyfikacjach,
• Support - jestem do Twojej dyspozycji w wyznaczonych godzinach, dniach,
• Grafika - wykonam piękny MOTD, opis VIP'a, regulamin - co tam tylko chcesz w formie graficznej,
• Podejmę się każdego zlecenia!

Czego oczekuję od potencjalnego klienta?
• Dobrego kontaktu,
• Masz wiedzieć czego chcesz - mogę również Ci coś zaproponować ale to TY podejmujesz ostateczną decyzję,
• Płatności na moich zasadach - wysyłasz 50% (z ustalonej kwoty) zaczynam działać z paczką, po zakończeniu i ukazaniu efektów wysyłasz następne 50%,
• Szacunku i kultury.

Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu:
• Gadu-Gadu: 72396662
• Facebook: https://www.facebook.com/csszcecin/
• Forum: CS-Szczecin.pl
• E-mail: [email protected]
• Prywatna wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...