Skocz do zawartości
emce

Surf Mod - > Zainteresowany?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osoby która chciała by poświecić troszkę czasu na wykonanie serwera surf, z naciskiem na multimod'a (czyli dodatkowo mapy kz,bhop,mg,surf(zm)). 

Oferuje:

- opłacony serwer

- ty zostaniesz opiekunem

- wsparcie sieci

- jako taka reklamę. 

Nie piszę tego w celu poszukania jakieś osoby która zrobi cześć lub nic i będzie uważała że to koniec.

Nie mamy też celu znalezienia kogoś kto zrobi a później utraci uprawnienia. 

Kontakt: Steam Community :: Kto zna sie na Surf/KZ/Bhop? 

GG: 2728334

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie interesuje mnie zostanie opiekunem bo ja sam jestem head adminem swojego serwera natomiast mogę ci pomóc za drobną opłatą. Napisz propozycje ile dajesz i czego oczekujesz a ja się zastanowie. Jeżeli chcesz wiedzieć co umiem to zapraszam na www.instakill.pl cały serwer 4fun jest zrobiony przeze mnie. Mozesz zapytać innych [email protected] lub graczy na serwerze :)

pozdr.

EDIT

Jeżeli jesteś właścicielem slonecznydust to macie całkiem ciekawy design strony. Jeżeli macie podobnie ładne skórki lub forum to za szablon w phpbb mozemy sie dogadac o ile wasz w tym jest jakies zabezpieczenie przeciwko botom. Bo kiedys dla próby postawiłem inna strone w phpbb to boty sie logowały i sprzedawały "niebieskie tabletki" lub ciekawe skórki do vbulletin bo moje forum na vb stoi :)

Nie szukam osoby która to zrobi (w tym odpłatnie), szukam osoby która chętnie rozpocznie z nami współprace. 

Pzdr. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha to powodzenia w szukaniu "czarnucha" do roboty przy tym bez żadnych profitów :) bo być opiekunem to żadna nagroda a jedynie ciągłe udręki jeżeli np. po update od valve wywali serwer krzaczki :) co już miało miejsce nie raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha to powodzenia w szukaniu "czarnucha" do roboty przy tym bez żadnych profitów :) bo być opiekunem to żadna nagroda a jedynie ciągłe udręki jeżeli np. po update od valve wywali serwer krzaczki :) co już miało miejsce nie raz

Tu się liczy pasja a nie robienie coś za pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu się liczy pasja a nie robienie coś za pieniądze.

Dobre :D spróbuje to jutro powiedzieć szefowi w pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre :D spróbuje to jutro powiedzieć szefowi w pracy

Widzę że kolega ma już 1 serwera i uważa się za nie wiadomo co xD , już takich wiele było , a twoje forum ? co w nim fajnego ? , ciekawe czy licencje masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zmoorg

Po pierwsze w forum nic nie jest fajnego to fakt, mi się nie podoba ale za strone to nie ja odpowiadam i dla twojej wiadomości to tak mam licencję po poprzedniej sieci holyskill.pl która się rozpadła to tak dla twojej informacji.

A po drugie za wiedze się płaci, jeżeli szuka on kogoś kto

chciała by poświecić troszkę czasu na wykonanie serwera surf, z naciskiem na multimod'a (czyli dodatkowo mapy kz,bhop,mg,surf(zm)).

To znaczy z grubsza wykonała. A uwierz mi ,że to nie jest robota na 5 minut , ale sądząc po twoich graczach na serwerze ze stopki 0/24 i 0/0 to pewnie nie masz na ten temat zielonego pojęcia.

A po trzecie w planach było kilka serwerów lecz na początek nie mam zamiaru rozbijać graczy na kilka serwerów gdyż na jednym gra mało osób, dlatego chcę rozkręcić jeden aby zacząć stawiać drugi. Ale nie sądze abyś miał lekkie pojęcie na temat nawet i przedsiębiorczości, natomiast pojęcie o hejtowaniu masz potężne.

A po czwarte po robocie jeżeli mam komuś coś robić (a jeszcze pomagać konkurencji bo bądź co bądź kolejne serwery to potencjalnie mniej graczy u mnie), zwyczajnie nie będe robić tego za darmo, i jak się coś spieprzy nie będe na każde skinienie aby to naprawić jak najszybciej również za DARMO. Tak więc albo masz dużo czasu i lubisz coś robić za free tym samym dając "zapchać kieszenie" komuś innemu. Albo najzwyczajniej gó.... się znasz na konfigurowaniu serwerów, a pozatym niektóre pluginy pracują na bazach danych, no chyba ze lubisz coś zrobić na odpiernicz to mozesz bez tego. Ale zaufaj mi im mniej się przykładasz tym mniej masz graczy na serwerze :)

Chyba się za bardzo rozpisałem, nie musisz odpisywać tylko sam sobie w głowie odpowiedz czy nie mam racji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gnoyek czy uważasz administratora który ma 13 serwerów CS:GO grywalnych, że szuka murzyna do zrobienia kolejnego serwera? Czy uważasz że wszystkie serwery zostały stworzone przez murzynów którzy dla mnie za darmo je zrobili. Otóż nie!  Sam je robiłem i czysto z pasji. 

Dział jest "Poszukuje załogi" a gdybym chciał to zlecić udał bym się na "Giełdę" 

Pozdrawiam

PS. Serwer działa IP: 91.196.48.26:27093 podstawowa konfiguracja jest już wgrana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP 

Aktualnie to już nie są moje serwery , jak były moje stały 24/24 jeżeli chodzi o Puszkę Pandory , była prawie że jedna z lepszych only dd2 , aktualnie serwery są prowadzone przez moją byłą sieć serwerów z której mnie wywalili bez mojej wiedzy , więc gadaj se co chcesz.

Akurat moje doświadczenie sięga około 5-7 lat zaczynając od sourze , tf2 , go itd  więc nie jestem randomem jak to ty na zwałeś , więc daruj sobie te gadanie.

Zresztą po twojej gadce rozumiem że , nie masz pasji jak połowa z nas tak zwanych "Fanatyków" , i chcesz tylko zbierać pieniądze , heh oj takich ludzi to ja znam dziesiątki 

Dalszej konwersacji z tobą nie będę prowadził , więc podziękuje panu 

Nara!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łał ,że tak powiem pan światowy i z niejednego pieca chleb jadł a był adminem który nie potrafił się dostatecznie zabezpieczyć przed wyrzuceniem pełna profeska :) gratuluje. No chyba ,że byłeś zwykłym adminem który tylko pilnował porządku to jak tak to nie mów tutaj o jakimkolwiek doświadczeniu bo rola ich taka by pilnować aby ludzie przestrzegali regulaminu.

A dać się wyrzucić z własnej serwerowni to pewnie wielkie doświadczenie musisz mieć. :) racja lepiej już nic nie pisz bo się pogrążasz, a jeżeli lubisz pracować komuś za darmo to idz do roboty i pracuj za darmo :) powodzenia w dalszym życiu i rób to z pasją :D

EDIT

I jeżeli chciałbym zbierać pieniądze to musiałbym zamknąć serwer po dwóch miesiącach. A mam go już dobre kilka miesięcy a ludzi pomału przybywa bez żadnego reklamowania po innych serwisach i gdzie się tylko da :)

Edytowane przez Gnoyek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up zle napisałem , nie moją sieć serwerów , byłem technicznym etc.

Jeżeli chcesz dalej prowadzić tą dyskusję napisz na pw i daj mi spokój człowieku bo nei mam zamiaru się z tobą użerać.

Edytowane przez Zmoorg
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie masz zamiaru to po co w ogóle zaczynałeś wątek? Powiedziałeś że nie będziesz odpowiadał i odpowiadasz. Trochę dziwny i nie zdecydowany jesteś.

Aha czyli nie twoja sieć to rozumiem nawet nie miałeś dostępu do roota na wirtualnej maszynie i dostęp tylko do części plików serwerowych? To co ty tam robiłeś? Pewnie wgyrwałeś mapy bo nie wiem czy wiesz ale bodajże z 2 lub 3 miechy temu wyszła pewna aktualizacja do csa i wysypała ona mm'a i sm'a że trzeba było ręcznie robić rollback do poprzedniej wersji (aktualizacji steama bo snapshoty nic nie dawały inne) ale tutaj juz twój techniczny raczej nie miałby racji bytu bo jak byś dostał większe przywileje to przynajmniej byś się zabezpieczył na takie wypadki :) więc niezły technik z Ciebie.

Wiesz sam zacząłeś i chciałeś z miejsca pokazać wyższość nade mną i pokazać innym jaki to ze mnie amator i wyśmiać przed wszystkimi więc musiałem jakoś zareagować. A teraz jak ktoś ciągnie za język to próbujesz wywinąć się z konwersacji dziwnymi argumentami.

I skoro mówiłeś już coś o pasji to przynajmniej z pasji pomóż koledze za darmo, przynajmniej on coś z tej konwersacji zyska :).

Edytowane przez Gnoyek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na tym forum  jest jakieś moderator? Jeżeli tak to proszę wyczyścić ten temat z postów które reklamują płatne umiejętności tego pana oraz go zamknąć.

Dziękuję.

Edytowane przez emce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez haooy
      Witam, chciałbym  przedstawić mój serwer: Surf Combat Dropdown. Serwer posiada wiele map, sklep, skiny i wiele więcej. Główne cechy serwera:
      -102.4 tick
      -Serwer w Polsce
      -Skiny, kosy i rękawiczki
      -Wyłączony "duck delay"
      -Autobunnyhop
      -Nofall dla każdego
      -Szybki Defuse
      -Tzw Saysounds'y
      -Fajny vip
      IP: 145.239.16.40:27015
      Szybkie przedstawienie bez grafik, Pozdrawiam. Gametracker:

• Przez Bartosz Borowski
      Heja ;) Wyszła paka od Rachnusa z superhero, wszystko hula i śmiga. Można powgrywać swoje modele do konkretnych herosów jak to za czasów 1.6 "Morpheus" latał z dwoma mp5. Dzisiaj w CS:GO mamy mp7, i podobno jest opcja aby to wgrać.. pytanie jak.
      https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=276697
      Może dzięki temu? Ktoś mi podpowiada, żeby wcisnąć kod z tego pluginu do sp herosa. Niżej omawiany SP
      https://pastebin.com/9aem5JpD
      Jakieś pomysły? Załóżmy że broń to mp7 a ścieżką do modelu będzie models/superhero/morpheus
      Dzięki !
    • Przez Mateusz8981
      Opis:  Kupię gotową oraz skonfigurowaną paczkę Deathrun lub Surf na CSGO. Paczka musi posiadać również skonfigurowany server.cfg
      Cena: Do uzgodnienia
      Płatność: Przelew/Paypal
      Kontakt:
      Email: [email protected]
      GG: 53952915
    • Przez TerroR
      Opis: Zależy mi, żeby ktoś zrobił mi serwer CS:GO mod, Only Mirage i w miarę możliwości go rozkręcił :) Cena: Dogadamy się Płatność: PSC, Przelew. Kontakt: http://steamcommunity.com/id/karabin477/
    • Przez IGGER
      Witam. Mam taki problem, że podczas surf cały czas spadamy w dół z rampy.
      Wie może ktoś jak to naprawić.