Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Problem ze sklepem by Zephyrus - modele postaci.


Beskidek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem modeli postaci w podanym wyżej sklepie. Jaki jest ten problem? Problem jest taki, że modele, materiały i inne pierdoły na samym początku pobierały się tylko poszczególnym graczom. W końcu zdenerwowałam się i wrzuciłam na serwer plugin, który wymusza ściągnięcie plików modeli, materiałów, dźwięków itd. przez graczy. Okej, pobrało się wszystkim. Niektórym osobom zaczęły owe modele działać, a kolejnym dalej nie działa. Widzą w piździet wielki sześcian z napisami ERROR, który niestety zajmuje całą albo większą część mapy, przez co nie idzie normalnie grać.

Teraz pytanie. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? 

Z FDL jest raczej wszystko w porządku. Nie jest to osobny serwer, na który trzeba osobno wrzucać pliki.

CFG od sklepiku mam skonfigurowane raczej dobrze, bo przecież gdyby były nieprawidłowe, nie działałoby wszystko nawet kilku osobom. =)

 

"Octodad Blue"
		{
			"model" "models/player/custom_player/kuristaja/octodad/octodad_blue.mdl"
			"team" "4"
			"price" "3000"
			"type" "playerskin"
		}

 

Ścieżki powpisywane są także okej. Może brakuje jakiejś rubryki, a może jest coś wymagane? HEEEELP! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...