Jump to content
Sign in to follow this  
Beskidek

ROZWIĄZANE Problem ze sklepem by Zephyrus - modele postaci.

Recommended Posts

Cześć Wam,

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem modeli postaci w podanym wyżej sklepie. Jaki jest ten problem? Problem jest taki, że modele, materiały i inne pierdoły na samym początku pobierały się tylko poszczególnym graczom. W końcu zdenerwowałam się i wrzuciłam na serwer plugin, który wymusza ściągnięcie plików modeli, materiałów, dźwięków itd. przez graczy. Okej, pobrało się wszystkim. Niektórym osobom zaczęły owe modele działać, a kolejnym dalej nie działa. Widzą w piździet wielki sześcian z napisami ERROR, który niestety zajmuje całą albo większą część mapy, przez co nie idzie normalnie grać.

Teraz pytanie. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? 

Z FDL jest raczej wszystko w porządku. Nie jest to osobny serwer, na który trzeba osobno wrzucać pliki.

CFG od sklepiku mam skonfigurowane raczej dobrze, bo przecież gdyby były nieprawidłowe, nie działałoby wszystko nawet kilku osobom. =)

"Octodad Blue"
		{
			"model" "models/player/custom_player/kuristaja/octodad/octodad_blue.mdl"
			"team" "4"
			"price" "3000"
			"type" "playerskin"
		}

Ścieżki powpisywane są także okej. Może brakuje jakiejś rubryki, a może jest coś wymagane? HEEEELP! :(

Obcykałam i nie jest to problem FDL, natomiast wygląda to tak, że jeden z modeli mi także nie działał, ale na innym serwerze. Usunęłam go, pobrałam na nowo i działa, więc nie rozumiem, co może być nie tak. Czegoś może brakuje w konfiguracji serwera?

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

"Treści napisane bez wysiłku, czyta się bez przyjemności"

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...