Mesharsky

Poszukuje ekipy na moją sieć

Recommended Posts

Witam was wszystkich chciałbym wam zaprosić na moją sieć serwerów Link do Forum

Parę informacji na temat sieci

Posiadamy unikalny styl zrobiony przez 2 doświadczonych techników jeden z nich to grafik.

Posiadamy jednego z największych teamspeaków na świecie

Mamy również unikalne serwery pod względem pluginów.

Jedyną osobą w miarę doświadczoną zajmującą się serwerami jestem ja, dlatego zawsze było by miło jakby jakaś osoba się przyłączyła by pomóc to wszystko ogarnąć.

Forum zostało założone miesiąc temu a ukończone przez techników 4 dni temu.

Także kto jest zainteresowany to może wbić serdecznie zapraszam , nie zmuszam byście wbijali tylko jeżeli chcecie :)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Edytowano przez Mesharsky
  • Like 1

Hahahah ale sie usmialem jak uslyszalem "jednego z największych ts3 na świecie XDDDDDDD 1000 slotów to duzo ale sa o wiele większe. I te 60 os na tsie, ale to największy ts3 na świecie XDDDD

TS tsem ale na serwerach ciagle pustki :)

5 hours ago, Znany said:

Hahahah ale sie usmialem jak uslyszalem "jednego z największych ts3 na świecie XDDDDDDD 1000 slotów to duzo ale sa o wiele większe. I te 60 os na tsie, ale to największy ts3 na świecie XDDDD

Patrz GT :)

A później się wypowiadaj, bo dupe ci pewnie ściska że nawet nie miałeś 1/20 osób.

Voice Server Rank: 3rd

1 hour ago, g said:

TS tsem ale na serwerach ciagle pustki :)

Ponieważ dopiero z nimi startujemy :)

• Like 1

31 minut temu, strikerpl napisał:

Podeślij informacje na priv może coś pomogę. 

Jakie informacje ?? 

Masz link do forum :) 

Jak chcesz to wbijaj :)

Jedyną osobą w miarę doświadczoną zajmującą się serwerami jestem ja, dlatego zawsze było by miło jakby jakaś osoba się przyłączyła by pomóc to wszystko ogarnąć

Dlatego pisz na pw co i jak. Czy bd w stanie pomoc

• Like 1

Teraz się zmieniło ale tutaj nie można edytować swojego własnego tematu ( troszkę zjebane : ) )

Ale poszukujemy serwerów , technika forum, adminów na serwer, grafików, redaktorów, moderatorów forum, ludzi na forum :)

Jako właściciel jestem w stanie serwerom zaoferować: 

-> Pomoc techniczną dla serwerów CS:GO / CS 1.6

-> Unikalne bannery serwerów

-> Podpięcie pod SourceBans/AmxBans

-> Strefa na teamspeak'u ( Jeżeli chcecie ) 

-> Ranga dla właściciela/opiekuna/admina serwera

-> Pełne uprawnienia swojego działu serwera

-> Podpięcie pod Tabele serwerów

-> Pomoc w konfiguracji / stworzenia serwera 

-> itd

Również szukam moderatorów/redaktorów/grafików (bardzo) , i osób na inne stanowiska np antycheat.

UWAGA :

Poszukiwany współwłaściciel sieci który ma dosyć dużo doświadczenia , który potrafi zarządzać bo ja już nie wyrabiam z wszystkim i potrzebuje kogoś doświadczonego do pomocy. Minimum 17 lat.

-> Musisz znać Sourcemoda w skali 9/10 by pomagać naszym serwerom

-> Masz obowiązek znać amxmoda w skali minimum 8/10

-> Znajomość bbcode

-> Znajomość silnika IP.Board pod względem poruszania się w panelu admina jak i edytowanie rzeczy na stronie. (Tabela serwerów / rangi / tworzenie rang / edycja ) itd.

-> Kultura

-> Dużo wolnego czasu 

-> Sprawy nieszumiący mikrofon.

-> Posiadanie steam z grą cs:go 

Kontakt GG : 53652134

Steam : http://steamcommunity.com/id/mesharskyv4/

Edytowano przez Mesharsky
Poprawa błędów w pisowni

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Arnaksik

Witaj!
      Przyszły Playerze CSPlay
      Witam, może opowiem troszeczkę o naszym forum. Jest to forum ogólnotematyczne skupiające się w głównej mierze na counter-strike. Posiadamy duże plany i środki finansowe, żeby je rozkręcić. Naszymi atutami są ciężka i sumienna praca nad forum, doświadczona administracja oraz na najwyższym stopniu. Forum jest już prawię ukończone, lecz szukamy serwerów do gier takich jak : Counter-Strike 1.6 , Counter-Strike: Source, Counter-Strike Global Offensive

Oferta sieci dla właścicieli serwerów gier: 
      Forum + domena.pl + hosting opłacony na rok. Bezpieczne forum czyli forum z Certyfikatem SSL. (Cały czas zielona kłódka !) AmxBans + szablon dostosowany do forum. Sourcebans + szablon dostosowany do forum. Płatności za usługi z twojego serwera trafiają do Ciebie. Własny dział + ranga na forum. Reklama serwera na innych forach. Kanał na TS3 (zaraz po powstaniu serwera). Pomoc z serwerem. Ranga Premium na forum. Nie przekazujesz oraz nie dajesz administracji dostępu do ftp czy konta hostingowego.  

Wolne stanowiska:
      Moderator
      Grafik
      Redaktor
      Antycheat
      Admin Facebook 
      (*Każde powyższe stanowisko zaludnimy w wysokości 3 członków) 

Kontakt: 
      Kontakt gg: 31681362
      Kontak Steam: Steam Community :: BuBu | CSPlay.pl
      Kontakt po przez PW!
    • Przez Kubunus
      Wolne stanowisko:   
        Moderator (0/1),
        UnBanTeam (0/3),
        Grafików (0/2),
        Redaktorów (0/2) .

Poszukujemy również:
      Serwerów,
      Opiekunów Serwerów (0/10),
      Adminów,

Informacje dot. stanowiska:  Po więcej informacji proszę głosić się na GG/STEAM!
      Kontakt z Administratorem:  
      Stancel1234: GG: 5067068 / Steam:
      GrinBiN: GG: 64952389 / Steam:
    • Przez UVS DESIGN
      Wolne stanowisko: Moderator | UB.Team | Właściciel Serwera
      Ilość wolnych miejsc: Moderator [2] | UB.Team [2] | Właściciel Serwera [NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC]
      Kontakt z Administratorem: GG Supportu GE: 62789062 (Ja jestem jedynie pośrednikiem - piszę ów temat)

Złota sieć serwerów - Gold-Elite.pl - poszukuje osób na stanowisko UB.Team z doświadczeniem. W ramach owocnej współpracy oferujemy awanse na wyższe stanowiska, takie jak - Moderator, J.Administrator. Oferta kierowana do osób z wiekiem minimum 15 lat.

Poszukujemy również osób, które posiadają swoje serwery (niezależnie od rodzaju gry). Jako młoda sieć serwerów posiadamy już 30% zniżki na każdą dostępną reklamę w serwisie CSSetti.pl.
      Od właściciela serwera wymagamy tylko i wyłącznie chęci do prowadzenia swojego serwera jak i pomysł na niego. Przyjmujemy jedynie serwery gotowe do gry (niekoniecznie rozkręcone - istotne jest, abyś sam(a) zadbał o jego reklamę). Więcej informacji nt. warunków znajdziesz [TUTAJ]. Dodatkowo oferujemy możliwość awansu na wyższe stanowiska takie jak - UB.Team, Moderator, J.Administrator. Nasz serwer TeamSpeak3 również oferuje Wam wiele dogodności, takie jak - strefa serwera, być może prywatne boty muzyczne (wszystko do dogadania).
      Nie zwlekaj, stań się członkiem Złotej Elity!
    • Przez Kecu
      Witam serdecznie.

Poszukuję osób do powstającego projektu, głownie techników forum, oraz serwerów csgo

Planuje otworzyć sieć serwerów z około +5/6 serwerami... Wszystko będzie stało na serwerze dedykowanym serii game na Hosteam'ie :)

Ja zajmuję się głownie zabezpieczaniem maszyny przed atakami DDos L4/L7, Doświadczenie posiadam do tych spraw

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt STEAM/PW !! http://steamcommunity.com/id/Keczupekekofficial

• Przez klimbic
      Witam.Poszukuje kilku osób do nowe sieci serwerów.

Poszukuje:
      -Technik Forum/Serwerów (1).
      -Moderatorów (2).
      -UnBanTeam (1).
      -Grafików (2).
      -Redaktorów (2).

Więcej informacji udzielę w rozmowie.

Kontakt:
      Prywatna Wiadomość.
      Gadu-Gadu:64747571.