Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Witam przychodzę do was z  zapytaniem ponieważ ostatni raz w csgo grałem około rok temu i postanowiłem wrócić do gierki ale mam pewien problem którego nie umiem/potrafię zrobić natomiast chce zagrać sobie mma/ albo serwer społecznościowy i podczas ładowania podskakuje mi ping do 7k i wywala mnie do menu  albo piszę Łączenie się z siecią csgo 

Chciałbym powiedzieć też że gram w inne gry typu lol i takiego problemu nie mam

sprawdzałem szybkość internetu i to nie jest wina tego

Jeżeli ktoś wie o co chodzi i pomoże mi będę bardzo wdzięczny 

ps: poszukuje forum serwerowego ❤️ 

Link to post
Share on other sites
supporter

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

Link to post
Share on other sites
supporter

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

 • Super! 1
Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By 19mati999
   Po aktualizacji która była 26.03 ktora naprawia *stuttering* mam problem z skaczącym Var. z 1-2 potrafi podskoczyć do 30-40 przez co mam lagi, nie pomogło przeinstalowanie systemu i zmiana instalacji cs na inny dysk. W programie nvidia ustawione wszystko na wydajność. Karte graficzna mam bardzo slaba GT 9600 ale przed ta aktualizacja mialem 120-140 fps. Próbowałem wszystkiego i nie mam już pomysłów. 
  • By owner_2019
   Do napisania tego artykułu skłoniła mnie moja własna przypadłość. Niestety, w obliczu ogromnego obciążenia serwerów, Valve stoi przed obliczem kolejnych błędów.
    
   W ten piękny niedzielny wieczór chciałem wraz z przyjaciółmi rozegrać matchmaking w CS-ie. Niestety nie było mi to dane. Wyskoczył mi komunikat: “System vac nie mógł zweryfikować sesji gry”. Niestety nie wynikał on z mojego niezwykle wysokiego poziomu umiejętności, a prawdopodobnie z błędu, z którym zmierzyć musi się Valve.
    
   Poszukiwałem w internecie wielu rozwiązań na ten komunikat. W przeszłości zdarzał się on graczom, ale dosyć sporadycznie. Rozwiązaniami było między innymi sprawdzenie spójności gry, czy też uruchomienie programu Steam “jako administrator”. Nie pomogło także przeinstalowanie gry oraz samej platformy. Nie pomogły również komendy. Trudno było znaleźć rozwiązanie.
    
   Niestety, czytając Counter Strike’owego Reddit’a dowiadujemy się, że sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Jest to błąd, z którym obecnie zmaga się całkiem spora rzesza graczy, a jego rozwiązania do końca nie ma. Niektórzy polecają przeczekanie kilku godzin lub też całego dnia.
    
    
   Na szczęście, kilkanaście minut temu na wspomniany Reddicie wypowiedziała się osoba z samego Valve, która poleciła:
    
   Jeśli zdarza Ci się taka sytuacja, wyślij mail na adres: CSGOTeamFeedback@valvesoftware.com z tytułem “VAC Authentication Error”. W treści zawrzyj:
    
   Link do Twojego profilu Steam Informację o tym, jak długo występuje omawiany błąd Próby, które dokonałeś, aby naprawić błąd  
    
   Na ten moment nie wiemy nic więcej. Jeśli jednak Tobie również przydarzyła się taka sytuacja, nie martw się. Jest to globalny problem, który pewnie niedługo zostanie rozwiązany.
    
    
   Artykuł pochodzi z izaktv.pl
  • By Sqower

  • By Gruzus
   A więc. Jestem h@ serwera cs:go i mam problem, ponieważ chcę zainstalować sourcemod'a, korzystam z poradników, filmików i tym podobnych ale leżę... Nie wiem jak, ale nie działa. Próbowałem już 4 razy. Serwer jest na hostingu mojeserwery.pl. I tu jest pytanie, czy żeby sourcemod działał, trzeba mieć najpierw w konfiguracji wpisaną opcję aktualizacji tak jak tu pod spodem po "+mapgroup mg_bom"?. Wcześniej te polecenia startowe miałem wyłączone, ale zamierzam je włączyć jak zadziała. Pliki FTP są czyściutkie a jak wrzuce tam sourcemod'a i metamod'a, to nie działa chociaż robię to tak dokłanie jak w poradnikach i filmikach.

   (sorry, za wcześniej, nie dało się pisać)
  • By mucek181
   [CS:GO] High Ping Kicker / Kick za wysoki ping
   Opis:
   Plugin pozwala na wyrzucanie graczy z serwera jeśli mają za wysoki ping.
    
   Instalacja:
   Plik drapi_high_ping_kicker.smx do addons/sourcemod/plugins/ Plik drapi_high_ping_kicker.sp do addons/sourcemod/scripting/ Plik drapi_high_ping_kicker.phrases.txt do addons/sourcemod/translations/drapi/ drapi_high_ping_kicker_max_ping - Max ping allowed drapi_high_ping_kicker_max_checks - Number of max checks after kick drapi_high_ping_kicker_start_check - Time after timer start drapi_high_ping_kicker_admin_immune - Enable/Disable Admin immunity  

   Rozmiar pliku: 26KB
   drapi_high_ping_kicker_V1.0.1.zip
    
   Oficjalna strona pluginu: [CS:GO] - ? High Ping Kicker | 100% translatable - AlliedModders
   Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody FairGame-CS.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
×
×
 • Create New...