Recommended Posts

Hmm zastanawiasz się czy kupić serwer na naszym hostingu?

banner_750x150.png

Odpowiedź jest tylko jedna TAK

Obecnie po pracach modernizacyjnych na naszym jądrze linuxa. Serwery są bardziej wydajne, a co za tym idzie parametry takie jak FPS,

TR oraz VAR są dużo bardziej stabilniejsze ( Serwery osiągają zarówno większe wartości FPS, jak i niższe wartości VAR w przypadku cs go).

Ale to nie wszystko nasze lokalizacje Warszawskie posiadają najniższe pingi w całej Polsce! 

Czekamy na nowe zamówienia.

Pamiętajcie że dalej trwa:

KOSMICZNA PRZECENA NA 1.6 WARSZAWA OVH:)

CENY 1.6:

800TR - 1,40zł slot pub

800TR - 1,20zł slot prv

CENY CS GO: 

64TR - 1,5zł slot pub

64TR - 1,3zł slot prv

128TR - 1,8zł slot pub

128TR - 1,6zł slot prv

PROMOCJA TRWA TYLKO DO KOŃCA ROKU!

EKIPA:

logo_biale.png

Edytowano przez HostPlay.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez niko
      Witam, mam na imię Artur i chciałbym poprosić kogoś o pomoc w konfiguracji i zarządzaniu serwerem na hostingu pukawka.pl

Jestem w stanie dogadać się z taką osobą i w zamian będzie ona mogła korzystać z serwera, instalować własne pluginy (oczywiście po wspólnym uzgodnieniu) oraz będzie mogła zapraszać na niego inne osoby (ale nie ma prawa dawać nikomu administratora) no a z resztą to jestem elastyczny  :)
      serwer ma 128tick serwer jest na hasło chcę aby dana osoba nauczyła mnie podstawowych rzeczy :)  
      Chcę aby była to osoba z jakąś wiedzą na ten temat :D, zapraszam na steam _________> https://steamcommunity.com/id/youngredditking/
    • Przez Sqower
      Opis:Pomoc przy zabawach oraz w pluginie Cena:Dogadamy się Płatność:Psc/Skiny Kontakt:Steam http://steamcommunity.com/id/sqower/ forum
    • Przez sirmich
      Witam serdecznie, jak w temacie poszukujemy serwerów do gier na nasze forum ;)

Mamy ponad 50 tyś. użytkowników i codziennie odwiedza nas kilkaset osób, chcemy stworzyć bardzo dużą społeczność graczy, a do tego wiadome, potrzebna masa serwerów.
      Dlatego jeśli to czytasz, to nie czekaj i dołącz do Nas ze swoim serwerem, po 3 miesiącach dostaniesz od Nas 50 zł na reklamę / opłatę serwera itp. Oczywiście oferujemy także, pomoc finansową czy tam pomoc przy serwerze ;)

Na pewno nasza współpraca będzie owocna, przyjmiemy każdy serwer! Cs 1.6, CS:GO, Minecraft, Metin2 i inne! ;)

Kontakt:
      GG: 20470211
      Mail: [email protected]

Adres strony podam osobom zainteresowanym. 
    • Przez TerminatorXL
      Witam sprzedaję 3,5 letnią sieć serwerów csgo, w skład oferty wchodzą
      wszystkie pluginy jakie dla niej napisałem w tym pliki sp na życzenie jeśli znajdę na dysku bo plików jak i pluginów jest naprawdę dużo (zaawansowany system rang tab, cenzura z autobanem, autorskie dodatki do store'a, etc);
      W skład sieci wchodzi 8 serwerów CS:GO sprzedaż tylko w całości (Maszyna OVH Game);
      serwer TS3 (licencja 128 slotów jeszcze 10/11 miesięcy ważna, maszyna opłacona na tyle co licencja);
      Licencja sklep-sms;

Jeśli o czymś zapomniałem piszcie steam.

Sprzedaję tylko całość.
      Serwery generują duży przychód;
      Cena do negocjacji - kontakt steam
      https://steamcommunity.com/id/PolskiTerminator