Jump to content
Sign in to follow this  
Łukasz Nasutowicz

!ws !knife

Recommended Posts

8 godzin temu, 3292386 napisał:

To już nie jest zakazane.

Pokaz mi to gdzie valve wydalo informacje ze te pluginy nie sa zakazane to ze nie banuja tokenow...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jojo20012
      mam taki problem wie ktoś jak zrobić aby dostęp do ','  (skiny do broni) i  '.' (skiny do kosy) miał tylko Vip   lub aby wyłączyć tą funkcje 
    • By Jokersik
      Witam. Posiadam problem ze skinami podczas gdy wpisuje komende !ws lub !knife nie pojawia się menu. Utwawiłem wiersz z     "FollowCSGOServerGuidelines"     na "no" 
    • By SUICIDE
      Nazwa serwera: cs-lajtowo [Cod Mod Unikat] [128TR]
      IP Serwera: 91.224.117.80:27270
      Rodzaj serwera: Steam
      VIP: Tak
      Skiny: Tak
      Kosy: Tak
      Ilość slotów: 22
      Fast Download: TAK
      bet ct all lub bet t all
      Ranking: Tak
      Modele postaci , modele (!knifes, !gloves, !models, !ws).
      Automatyczny Sklep na Naszej stronie
      -VIP
      -XP 
      -Transfer XP

• By fabko
      Napisałem bardzo prosty plugin, który ma na celu wyświetlanie wiadomości na chacie po wpisaniu komendy (kiedy gracze spodziewają się menu z wyborem kos, dostają odpowiedź o zablokowanym pluginie) - coś dla osób początkujących, można przerobić na wiele sposobów :-)

> #include <sourcemod> public void OnPluginStart() {     RegConsoleCmd("sm_knife", Wywolanie_komendy); } public Action Wywolanie_komendy(int client, int args) {     if(IsClientInGame(client))     {         PrintToChat(client, " \x07Nie używamy tej komendy na tym serwerze!");     }     return Plugin_Handled; }
      knife.sp
    • By Bangladeszcz
      Siemano, mam problem z pluginem !knife.

Pobrałem całą paczke:
      https://github.com/Franc1sco/Franug-Knifes

Następnie wrzuciłem:
      csgo_knives.cfg do configs
      sm_franugknife.smx do plugins
      sm_franugknife.sp do scriptings

Potem do pliku databases dopisałem następujący kod: (oczywiscie zakryłem część informacji..)
          "sm_franugknife"     {             "driver"                                "mysql"             "host"                                  "sql.pukawka.pl"             "database"                         "xxxxxx_kosy"             "user"                                  "xxxxxx"             "pass"                                 "xxxxxxxxxxxxxx"             "timeout"                            "2"             "port"                                   "3306"         }  
      Generalnie to plugin działa, pokazuje się pole z wyborem noży, lecz po wybraniu jakiegoś skin nam się nie zmienia.. :(

Plugin jest także "widoczny" na serwerze

w konsoli jedyna informacja w której wspomniana jest fraza "knife" to:
      L 07/13/2017 - 00:25:14: [SM] Blaming: sm_franugknife.smx  
      Teraz moje pytania. Czy "license" trzeba gdzieś wrzucic? Czy trzeba może coś zmienić jeszcze?

Dopowiem jeszcze, że po zalogowaniu się do bazy danych widzę piękny komunikat:

Może powinienem dodać "ręcznie" tabelki do bazy danych?