Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Udostępnię serwer dedykowany + licencję IPS /utworzenie forum


Raczek136
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że nie jestem dobry w klocki techniczne csgo (czyt. jego prowadzenie) chcę siebie zaproponować jako sponsora/hostera po sieć serwerów.

Co posiadam?

  • Serwer dedykowany So You Start Intel Xeon D-1520, 32 GB RAM, 4x 2 TB, 16 adresów IP
    • Serwery wirtualizuję (KVM) - osobny serwer jest na WWW/boty/baze danych oraz 1/2 serwery na jeden klaster. WWW poprzez LiteSpeed(wykorzystywany Cyberpanel) oraz MariaDB;
    • Zazwyczaj wykorzystuję Pterodactyl Panel pod serwery z racji swojej uniwersalności. Jednak w tym wypadku pozostawiam to do dyspozycji potencjalnej osoby chętnej.
    • Wykupienie sklepu pod projekt (Sklep SMS)
    • Wdrożenie RedBot oraz Music Bot do serwera Discord.
    • Wdrożenie downtime/uptime robota oraz Grafany.
  • Licencję IPS ważną do października tego roku;
  • Wykupiony motyw Nexxe

 

Kim jestem?

Rafał, lat 22. Interesuję się informatyką, łucznictwem oraz muzyką. Prywatnie do moich zainteresowań należy obsługa CMS(Wordpress, IPS, MyBB itp.)  oraz serwerów opartych na Debianie/Ubuntu.

 

Oczekiwania:

  • W momencie zwrócenia się pozostałych kosztów za projekt (grafiki, cały backend plikowy itp) - część zysków uzyskanych z serwera. Mam świadomość, że może to nie nastąpić ?
  • Otwartości, transparentności oraz uczciwości. Od siebie oferuję to również wzajemnie.

 

Kontakt:

  • Discord: RafalR#5205
  • GG: 9116950

 

Małe FAQ:

  • Jak wspominałem w drugim punkcie oczekiwań - jest to mój podstawowy wymóg. Dorosłość w projekcie to pierwszy stopień do jego sukcesu.
  • Z racji, że mam takie możliwości - dla wzajemnego zaufania oraz sformalizowania wszelkich kwestii  - jestem w stanie spisać umowę w tej sprawie. Jest to moja gwarancja dla osób, które posądzą mnie o chęć kradzieży.

 

Edytowane przez Raczek136
Literówki w nazwie tematu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...