Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Rozpoczynam projekt - szukam osób.


ECPU - Łowcy Pedofili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zacząłem powoli pracę nad nowym projektem. Dawno w tym nie siedziałem więc póki co szperam i zbieram informacje na temat osób które wykonają mi paczki na serwery, grafikę na stronę, styl etc. chcę otworzyć sieć serwerów, nie dużą, opartą póki co na MyBB (z czasem zobaczymy jak się to rozwinie). Dlatego szukam osób które pomogłyby mi w zarządzaniu stroną czy serwerami. 

 

Na pewno będę szukać kogoś na stanowisko administratora sieci, od takiej osoby poza pełnoletnością wymagam chociażby minimalnej wiedzy w zakresie MyBB oraz podstawowych rzeczy z amxx lub sourcemod. 

 

Do tego szukam 1-2 starszych moderatorów których jeśli wszystko pójdzie git po dwóch - trzech tygodniach wpuszczę do ACP tym samym awansując ich na junior administratorów strony. 

 

I na sam koniec moderatorów, liczby ani wymagań konkretnych nie mam mogą być nawet 15 latki (swoją drogą na mojej sieci X czasu temu osoby w wieku 15 lat niekiedy wykazywały się większą wiedzą, dojrzałością i zaufaniem niż nie jeden dorosły dlatego wiek nie ma dla mnie znaczenia na tym stanowisku).

 

Redaktorów, UBTeamu, grafików, adminów, opiekunów chętnych na te stanowiska również zapraszam do dyskusji w prywatnych wiadomościach. 

 

Myślę, że strona powinna stanąć na nogi w przeciągu tygodnia, więc zapraszam do rozmów. 

 

 

Ewentualnie gdyby ktoś chciał porozmawiać o większej współpracy tzn. współwłaścicielu to również mogę rozważyć taką opcję ale zaznaczam, że trzeba liczyć się wtedy z wydatkami 50/50 a nie świecić rangą właściciela na stronie. 

 

Kontakt PW, pozdrawiam. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...