Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[sprzedam] paczka pluginów CS:GO


Recommended Posts

Witam!
Sprzedam paczkę na serwer CS:GO. Paczka jest z serwera only mirage, lecz da się ją przerobić bez żadnego problemu np. na 3maps lub only dd2.
 

W paczce znajdują się takie rzeczy jak:
- System rank (RankMe KENTO + RankMeTAB),
- Resetuj statystyki (!rs),
- AutoMSG,
- BSLimiter,
- Informacja po śmierci,
- Automatyczny wallhack dla admina po śmierci lub po wejściu na spectatora (sm_stealth),
- Fortnite Hits (wyświetlanie zadanych obrażen obok przeciwnika),
- Flagi kraju na tabeli,
- Rękawiczki/Skiny/Kosy (z aktualizacją Broken Fang),
- Ranga VIP (flaga "a"),
- !pomoc w menu - w skład tego wchodzi:
a) !kontakt - wyświetla kontakt do administracji,
b) !vip - opis vipa,
c) !komendy - wszystkie komendy dostępne na serwerze,
- Powitanie,
- QuickDefuse (kabelki przy rozbrajaniu bomby),
- sm_stealth (niewidzialny spektator dla admina),
- TickRateControl (ustawianie 128/100/64 tickrate),
 

Cena (do lekkiej negocjacji);
25 zł - pluginy + domyślny config
50 zł - pluginy + konfiguruję wszystko pod Ciebie
 

Wraz z kupieniem pluginów dostajesz 24h darmowej pomocy ode mnie (jeżeli nie ogarniasz co i gdzie wrzucić itp.). Komunikacja jedynie przez Discorda lub TeamSpeaka!
 

Sposoby płatności:
PSC / skiny CS:GO
 

Kontakt:
E-mail: fiXed@CS-owo.pl
Discord: fiXed#0001

Edited by fiXed
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By SmiLe
   Witam, mam do sprzedania paczki do counter-strike 1.6
   -JailBreak x3
   -Paintball +Klasy
   -Paintball+4Fun
   -Zombie Plague x2
   -Deathrun 
   -Cs GO Mod
   -Cod mod 401lvl
   Cena do uzgodnienia. 
   kontakt-
   Discord- NeQu#7138
  • By Karcok
   Witam mam do sprzedania 300zł na 1shot1kill. Przelicznik to 0.8
   Więcej informacji na PW
  • By chomik
   Witam sprzedam moje stare konto steam, sprzedaje dlatego bo były użyte wspomagacze w cs:go.
   Konto aktualnie nie posiada żadnych blokad ale prawdopodobnie dostanie vaca
   https://steamcommunity.com/id/123123231334324234
   Cena jaka mnie interesuje to 60 zł.
   W celu zakupu lub dodatkowych informacji zapraszam na pw.
    
   Screen posiadania:


    
  • By sir. nottm
   Wystawiam na sprzedaż sieć serwerów działającą od 2014.
   Domena nafarcie.pl - dostęp do forum jest obecnie wylączony, osobom zainteresowanym udziele dostępu. Domena i hosting wazne do konca maja tego roku. Forum dziala na ips 4.5, dokupione dodatkowe wtyczki tj gfl server list czy kontakt z administracja. Na forum jest 5 serwerow: Jb 1.6  (dziala od konca 2015 r) wazny 260 dni, only dd2 1.6  wazny 3 dni (dziala od poczatku 2016), aim awp 1.6  wazny 36 dni (dziala od listopada zeszlego roku), only mirage cs go wazny 30 dni (dziala od lutego roku) i swiezy serwer cs go jailbreak w pelni skonfigurowany ktory jeszcze nie wystartowal. Do tego 180 zl na 1s1k oraz 480 zl na cssetti ze znizka 25%. Serwery posiadaja rabaty. Fanpage typu fb, grupa steam, kanal yt. 
   Cena wyjsciowa 1000zl
   Wiecej szczegolowych informacji udziele na pw. Kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/fr33sty13/
   Nie udzielam odpowiedzi pod tematem. Pozdro
  • By Paweł SM
   Witam wszystkich, od pewnego czasu tworzyłem paczkę Arena 1vs1, która wyróżniała by się na tle innych. Myślę, że udało mi się osiągnąć zamierzany efekt, więc zapraszam do przeczytania jej opisu 😃.
    
   Zawartość paczki:
   Multi 1vs1* - Silnik, bez którego cały mod by nie istniał. Został on przeze mnie przerobiony (Własny config, zmienione GUI) Round End Sounds - Coś co jest nieodłączną częścią każdego serwera czyli muzyka na koniec rundy (kompatybilna z muzyką MVP, która jest do kupna w sklepie serwerowym) Kontakt z administracją  Pokazywanie obrażeń w HintText Losowy Vip - Losowanie Vipa/ów w zależności od tego ile ustalimy w configu.  FreeVip - rozbudowany system darmowego Vip'a. Licznik czasu do końca mapy w HUD Weapons & Knives* - Popularny plugin stworzony przez Kgns. Został on przeze mnie odpowiednio edytowany, aby móc ustawić flagi dostępu na poszczególne noże poprzez config. Gloves* Zmodyfikowany Admin Chat - dźwięk dla admina, gdy ktoś coś pisze na u@ oraz zmodyfikowane pod względem wizualnym informacje na czacie. Death Info - Informacja o naszym zabójcy, jaką broń posiadał oraz ile pozostało mu HP. Challenge - System pojedynków na serwery Arena 1vs1. Plugin napisałem po swojemu od 0 z wykorzystaniem zasady działania z pojedynków Headline. Customowe rundy - 22 dodatkowe rodzaje rund. Sklep - sklep serwerowy, w którym walutą są kredyty. W sklepie przedmiotom możemy ustawić dostęp dla poszczególnych flag. Jest on napisany pod moduły. Mamy również możliwość ustawienia tzw. planów czyt. kupno przedmiotu na określony czas oraz przedłużanie go. Moduły do sklepu - Kolor nicku, kolor tagu na czacie, kolor wiadomości na czacie, tag przed nickiem , piosenki MVP, efekty skoku, kredyty za event z podziałem na poszczególne grupy dodane w configu, panel administracyjny. Gry - Ruletka, Quizy, Szybkie Paluszki - w każdej z tych gier możemy wygrać kredyty do sklepu. Losowy bonus do końca rundy - po zabiciu przecwnika możemy dostać zwiększoną szybkosć, zmniejszoną grawitację lub exo buty. Vip  Opis Vipa - ustawienie opisu VIp'a poprzez plik .txt Cennik - cennik usług, do którego możemy dodawać Vipy itd. z cenami (Paypal/Przelew, PSC, SMS) na określony przez nas czas.  Spis komend - spis komend z podziałem na pluginy. Przykładowo w configu ustawiamy sekcję Sklep i w tej sekcji wypisujemy wszystkie komendy wraz z opsiem z nim związane. Reset Score - resetowanie naszych statystyk. Hide Admins - Ukrywanie administratora na spect. Chat Processor* Fix Hint Messages* Panorama Map Crash Fix* Mapchooser Extended, Nominations, RockTheVote*  
   Screeny:
   Cennik - https://imgur.com/a/MsXzWig Sklep - https://imgur.com/a/DGatmXQ Multi1v1 -  https://imgur.com/a/LlZVzCl Quiz, Szybkie paluszki - https://imgur.com/a/xj94avi Ruletka - https://imgur.com/a/rvvR6Wo Challange - https://imgur.com/a/fC0RqSS Round End Sounds - https://imgur.com/a/2J5sCIF Admin Chat - https://imgur.com/EFgnMZ2 Spis komend - https://imgur.com/a/tV6XG3M FreeVip - https://imgur.com/a/xiGmGXk  
   Legenda:
   * - pluginy dostępne publicznie/przerobione przeze mnie.  
   Inne Informacje:
   Cena: 300zł Kupno: https://pluginycs.pl/product/44-paczka-arena-1vs1 Kontakt: Steam:https://steamcommunity.com/id/pawelsteam Discord: Paweł#8244  
    
×
×
 • Create New...