Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Dołączę lub stworze sieć serwerów (przekonaj mnie)


GanjaMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zacznę od początku. W planie mam stworzyć na swój sposób unikatowe serwery. Na chwilę obecną rozmawiam z jednym technikiem na temat współpraca i tworznia serwerów dla mnie. Jeszcze nie mam dokładnego planu reklamy serwerów, ale to już kwestia dogadania się. Rozumiem, że dla was jest kolejnym gościem, który rzuci wszystko po miesiącu, dlatego jeżeli tak myślisz to nie pisz do mnie.   

 

Zapytacie dlaczego napisałem, że dołączę lub stworze, już pędzę z odpowiedzią. Osobiście lepiej byłoby mi otworzyć sieć, lecz kompletnie się nie znam na tworzeniu strony, a co dopiero opiekowanie się tym. Drugim powodem jest to, że dużo duszyczek na początku jest bardzo miła, ale po pewnej chwili biorą, ile mogą :). Aby otworzyć nowa sieć ktoś musi dać mi po prostu dobry argument dlaczego mamy to zrobić.  

 

Jeżeli chcesz abym dołączył do twojej serwerowni po prostu przekonaj mnie. Szukam poważnych ofert kogoś z jakimś planem. Od serwerowni nie będę wymagał żadnej pomoc ani nękał ich o jakieś tam rangi ? wszystko jest kwestia dogadania się. Również będę starał się wnieść coś nowego, jak i pomagał dla ogółu. Wolałbym abyście to wy napisali mi wasze reguły współpracy i potem możemy negocjować.  

 

Jak to wytrzymałeś, to teraz napiszę coś o sobie. Jestem Piotr mam 28 lat, osoba pracująca w esporcie siedzę już dobrych kilka lat. Zajawkę do gierek miałem zawsze i będę się starał w tym kierunku coś zrobić. Zapraszam chętny na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...