Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zamknięty na prośbę autora. Poszukuje speca od mybb (zrobienie forum odplatnie)


Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By o0nski
   Hej, cześć. Poszukujemy osób do współpracy, kogo? Przeważnie właścicieli serwerów którzy chcieliby do Nas dołączyć. Mamy wiele do zaoferowania w tym pomoc finansową oraz techniczną. Wszystko do dogadania prywatnie. 
   Poszukujemy również:
   - Redaktora Facebooka - do opiekowania się naszym fanpage, 
   - Adminów na serwery CS:GO,
   - Osób do pomocy przy serwerach CS 1.6 - chcemy je otworzyć. 
   Kontakt do Nas:
   - Forum - Just4Frag.pl
   - Discord - o0nski#6910
   - e-mail - o0nski@wp.pl
  • By aksyz
   Poszukujemy ludzi do zespołu i serwerów do młodej sieci serwerów CS-Tyralnia.pl
   Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi niżej to pisz pw.
    
    
   Poszukujemy osób i serwerów:
   Umiejących pracować w zespole, Zmotywowanych do dalszych prac na sieci, Pomocnych, Z wysoką kulturą osobistą, Doświadczonych.  
   Aktualnie wolne stanowiska:
   UBTeam MultiAdmin Grafik Redaktor Opiekun Serwera Only AWP Admini Serwerów CS:GO Only Mirage #1 Only Mirage #2 Only AWP Junior Moderator  
   Dlaczego my?
   Szybki kontakt z Administracją, Dojrzałą i doświadczoną Administrację Forum, Forum z licencją Invision Community (IPS), Automatyczny sklep usług na serwerach, SourceBans, Możliwość zdobycia doświadczenia na randze, Wsparcie techniczne, Brak wymogu przepisywania serwera/serwerów na konto właścicieli sieci, Wszystkie zarobione pieniądze na serwerze trafiają do Ciebie.  
    
   Pozdrawiamy
   Administracja CS-Tyralnia.pl
  • By Raczek136
   Z racji, że nie jestem dobry w klocki techniczne csgo (czyt. jego prowadzenie) chcę siebie zaproponować jako sponsora/hostera po sieć serwerów.
   Co posiadam?
   Serwer dedykowany So You Start Intel Xeon D-1520, 32 GB RAM, 4x 2 TB, 16 adresów IP Serwery wirtualizuję (KVM) - osobny serwer jest na WWW/boty/baze danych oraz 1/2 serwery na jeden klaster. WWW poprzez LiteSpeed(wykorzystywany Cyberpanel) oraz MariaDB; Zazwyczaj wykorzystuję Pterodactyl Panel pod serwery z racji swojej uniwersalności. Jednak w tym wypadku pozostawiam to do dyspozycji potencjalnej osoby chętnej. Wykupienie sklepu pod projekt (Sklep SMS) Wdrożenie RedBot oraz Music Bot do serwera Discord. Wdrożenie downtime/uptime robota oraz Grafany. Licencję IPS ważną do października tego roku; Wykupiony motyw Nexxe  
   Kim jestem?
   Rafał, lat 22. Interesuję się informatyką, łucznictwem oraz muzyką. Prywatnie do moich zainteresowań należy obsługa CMS(Wordpress, IPS, MyBB itp.)  oraz serwerów opartych na Debianie/Ubuntu.
    
   Oczekiwania:
   W momencie zwrócenia się pozostałych kosztów za projekt (grafiki, cały backend plikowy itp) - część zysków uzyskanych z serwera. Mam świadomość, że może to nie nastąpić 🙂 Otwartości, transparentności oraz uczciwości. Od siebie oferuję to również wzajemnie.  
   Kontakt:
   Discord: RafalR#5205 GG: 9116950  
   Małe FAQ:
   Jak wspominałem w drugim punkcie oczekiwań - jest to mój podstawowy wymóg. Dorosłość w projekcie to pierwszy stopień do jego sukcesu. Z racji, że mam takie możliwości - dla wzajemnego zaufania oraz sformalizowania wszelkich kwestii  - jestem w stanie spisać umowę w tej sprawie. Jest to moja gwarancja dla osób, które posądzą mnie o chęć kradzieży.  
  • By Shadow
   Witam mam na sprzedanie 80WPLN na hostplay.pl, płatność PayPal
   Przelicznik 0.75 
   Kontakt PV na mygo.
  • By Mathef
   Witam chciałem opisać oszustów i zlodzieji z MULTI-KILLA. Po dołączeniu do nich szybko  dostałem sie do Administracji oczywiście nie za darmo $. Po pewnym czasie została mi złożona propozycja żeby zostać współwłaścicielem forum zgodziłem się miałem kupić licencję styl nowy kupiłem oraz swój serwer do sc go dałem.  A za to wszystko usunęli mi konto oraz mojej kobiecie  zabrali mi wszystko nawet nie powiedzieli nic Grandmaster oraz Koyot zablokowali mnie na fb i nic nie napisali czemu tak a nie inaczej a wywaliłem w te forum 4000 tysięcy zł. Jak ktoś wie jak można odzyskać licencję oraz mój serwer proszę o pomoc 
×
×
 • Create New...