Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sposób na reklamowanie sieci ??


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jako iż od prawie półtora miesiące oficjalne prace nad forum/serwerami zostały ukończone. To postanowiłem jakoś to reklamować.

 

Zakupiłem w serwisie zamow-reklame.pl z 1000 reklam, i co ? GÓWNO, ten serwis to porażka kopiuj wklej zamiast sprawdzić czy kod się wczytał na stronę, to 3/4 wszystkich reklam to był jeden wielki syf.

Pomijając. Reklama na cssetti owszem dała graczy ale nadal mało by rozkręcić sieć.

Reklamowanie się na teamspeak'u, przyszło parę osób ale to i tak za mało żeby mieć kogoś stałego.

http://cssetti.pl/serwer/155.133.41.170:27015 Reklama na cssetti poprzez głosy. Cały czas 30 dziennie wpada. Ale to nic nie daje z tego powodu że nikt na forum się z tego nie rejestruje.

 

Nie jestem człowiekiem który idzie na inne serwery i reklamuje swoje, a więc pytam się was jak rozreklamować skutecznie sieć ?? Mam wszystkie grafiki unikalne robione przez naszych grafików/unikalny styl robiony przez 2 doświadczone osoby. Oraz dużo doświadczenia do serwerów przez co pomoc darmowa.

 

Także czekam na propozycję bo naprawdę zrobiliśmy kawał dobrej roboty ale dalej bardzo powoli się rozwijamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...