Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Utworzenie sieci serwerów


Atom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Już od dość dłuższego czasu rozmyślam nad stworzeniem sieci serwerów jednakże jako zespół jednoosobowy nie byłbym w stanie wydać dość sporej stawki na licencję IPS, szablon czy utrzymanie serwerów z dość dobrą reklamą na cssetti (ok. 600zł miesięcznie na reklamę 1 serwera). Dlatego poszukuję osoby chętnej do stworzenia takowej sieci, która byłaby w stanie dołożyć swoje pięć groszy. Przez kilka dobrych lat bawię się we wszelaką edycję IPS - czy to edycja wtyczek, czy szablonów. Przez ten czas działałem dla siebie - na fakt faktem wersji nulled, ponieważ było to na Mój własny użytek (forum postawione na localhost -xampp) przez co nabyłem dość duże doświadczenie w tej dziedzinie. Zajmuje się głównie aspektami technicznymi forum czy serwerów CS 1.6 bowiem takich prowadziłem już kilka i posiadam w tym jeszcze większe doświadczenie niż w IPS. Potrafię napisać średnio-zaawansowe pluginy więc gdy znajdzie się osoba bądź osoby chętne do stworzenia takowej sieci to od razu po ukończeniu tworzenia forum zabieram się za stworzenie serwera podstawowego, który według mojego zdania powinien być na każdej sieci czyli only DD2. Pomysł na serwer mam dość ciekawy i hmm... trochę nowatorski? Gdy już rozkręcony zostanie serwer only DD2 następnym będzie serwer COD Mod, który będzie już nastawiony na zarobek aby był w stanie sam na siebie zarobić.

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...