Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Jegomość kryszak ?


Karcok
 Udostępnij

4 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Świat jest pełen robactwo i brudu jak każdy z nas wie ?

Ale to, że ludzie potrafią scamować na marne 100zł o tym jeszcze nie wiedziałem ?

Moja matka zawsze mawiała "Jak kraść to zawsze miliony!"

 

Kolega @Petrusek na steam pdt. Kryszak, obimbał mnie na stówkę. Nie chodzi o samą kasę, bo to rzecz nabyta, którą można zarobić, czasami sam szacunek i znajomość ludzi jest więcej warta niż jakaś stówa.

 

Na całe szczęście mój kumpel @W!nn3Web! nie dał się wyrolować i ostrzegłem go w miarę szybko przed owym szkodnikiem żerującym na liściach kapusty.

Temat ten nie ma na celu szkalować go, czy coś w tym stylu, niech sobie zamówi za tą stówę dwie dziwki z roxy i będzie po problemie, nie widzę w tym żadnego ale.

 

Z samego początku domyśliłem się, że to może być przekręt, bo jednak sama stawka 0.6 daje do myślenia, ale jednak postanowiłem poświęcić jakże ciężko zarobioną stówę i podlać za ten dolar roślinki. Kolega prawdopodobnie posługuje się fałszywymi danymi osobowymi, nie mniej jednak te które zdołałem uzbierać mogę w 100% każdemu przekazać.

 

499779274_Bez333333333333tytuu.png.e2d9fa00055a4c9c1411e880b3bdeae6.png

 

Damian Kryszak
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Poland

https://steamcommunity.com/id/Wircio/

Na mygo pod nickiem @Petrusek

 

Numer konta bankowego i tel zapraszam na pw, jakby ktoś chciał mu zamówić pizze na 500zł i dwie tony węgla.

 

Przelew na PayPalu pokazuje jeszcze inne dane, także zapraszam również i do tego ss'a

 

971881122_Be212121ztytuu.png.9edad6982609bb3124f25d4aa9c8aaca.png

 

Także przestrzegajcie się przed tym zbrojnym ciemności osobnikiem, ponieważ okrada on banki na miliony!

 

Edytowane przez Karcok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez live4net

sklepcs (1).png
sklepcs.pl - sklep automatyczny cs:go z wieloma metodami płatności [psc, paypal, skiny, sms, przelew, blik, kod]

logo200.gif
csgotokens.com - tokeny na serwery CS:GO.

gobosting.png
goboosting.pl
- graj i zarabiaj skiny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...