Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zamknięty na prośbę autora. Szablon invision community (psd [styl + banery serwerowe] + xml)

Recommended Posts

Sprzedam obecny motyw (styl) sieci serwerów AceGo.pl

Autorzy: @Codebite & SeremakEdyta.pl

Cena: 500zł - kwota ostateczna (Cały styl kosztował 1700zł)

W skład oferty wchodzi:

• PSD Całego stylu
  • PSD banerów serwerowych
  • Zakodowany szablon pod wersję IPS'a 4.6.5.1 (możliwość update do najnowszej wersji)

Styl zostanie sprzedany tylko dla JEDNEJ OSOBY - W momencie zakupu styl z obecnego forum zostanie usunięty.

Poglądowe grafiki: (Lepsza jakość: https://i.imgur.com/eOazRIE.jpg / https://i.imgur.com/XljRhGD.png )

eOazRIE.jpg

XljRhGD.png

76561198185401633.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Trivor | StrefaSkilla.pl
      https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30035
      100zl do lekkiej nego
      ostatnimi dniami serwer troche podupadl, bo nie ma opiekuna i malo administracji i ogolnie malo kto sie nim zajmuje, ale jak na gt wcisnac aktywnosc z 30 dni to gralo tam po 15 osob, kiedys po 20. w topce ludzie po kilkaset godz. Mala reklama, zainteresowanie i gracze powinni wrocic.
      Liveserver.pl

https://steamcommunity.com/id/Trivorek
      gg 2765288
    • By Raczek136
      Haratamy.eu poszukuje chętnych właścicielów z serwerami do współpracy!

Jesteśmy zgraną ekipą ludzi, których celem jest prowadzenie sieci bez jakichkolwiek konfliktów, niesnasek czy innych problemów. Jesteśmy środowiskiem, które pochodzi z sieci Multi-kill, której to haratamy.eu jest następcą. Każdy z nas w oparciu na swoje własne zadania oraz obowiązki spełnia się i wkłada całe serce w swoją robotę. Obecnie w skład sieci wchodzą następujące serwery: Only Mirage #1; Only Migrage #2; FFA; Zombie Plague. W niedalekim czasie również pojawi się serwer Only DD2 w CS 1.6. Nie obędzie się również bez przedstawienia Administracji sieci:
      RafalR (mygo @Raczek136) - Właściciel sieci. Odpowiedzialny za kwestie finansowo - organizacyjne sieci oraz za rekrutację w skład administracji. Właściciel serwera FFA oraz Discord. Bezlitosna (mygo @Bezlitosna) - Administrator sieci. Odpowiedzialna za wsparcie administracyjno - moderacyjne forum. Głównodowodząca załogą forum. Odpowiedzialna za rekrutację do Moderacji forum; Buczelele (Junior Administrator) - Odpowiedzialny za podstawową administrację forum w razie nieobecności Administratora. Właściciel serwera Only Mirage #2. K0SA (Global Moderator) - Moderator globalny forum. Zajmuje się całokształtem opieki nad forum pod kątem moderacyjnym. Bezpośrednio odpowiedzialny za Moderację forum. Właściciel serwera Only Mirage #1. Trash (Moderator) - osoba odpowiedzialna za codzienne filtrowanie i weryfikowanie treści na forum, oraz przede wszystkim udzielane wsparcia naszym użytkownikom  
      Po przedstawieniu się czas najwyższy na przedmiot tego tematu! Kogo poszukujemy?

Przede wszystkim poszukujemy każdą chętną osobę do współpracy. Zależy nam jednak w pierwszej kolejności na osobach, które poszukują dla swoich serwerów sieci, w której każdy nawzajem może się rozwijać. Jesteśmy otwarci na każdą możliwą propozycję. Dla nas najważniejsza jest chęć do działania. Posiadamy własne forum z autorskim motywem, zgraną oraz współpracującą ze sobą Administrację, a przede wszystkim - chęci.

Kontakt do Właściciela jest możliwy poprzez prywatną wiadomość na mygo (@Raczek136), GG 9116950 lub Discord RafalR#5205.

Czekamy na Waszą wiadomość!

• By aksyz
      Poszukujemy ludzi do zespołu i serwerów do młodej sieci serwerów CS-Tyralnia.pl
      Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi niżej to pisz pw.

Poszukujemy osób i serwerów:
      Umiejących pracować w zespole, Zmotywowanych do dalszych prac na sieci, Pomocnych, Z wysoką kulturą osobistą, Doświadczonych.  
      Aktualnie wolne stanowiska:
      UBTeam MultiAdmin Grafik Redaktor Opiekun Serwera Only AWP Admini Serwerów CS:GO Only Mirage #1 Only Mirage #2 Only AWP Junior Moderator  
      Dlaczego my?
      Szybki kontakt z Administracją, Dojrzałą i doświadczoną Administrację Forum, Forum z licencją Invision Community (IPS), Automatyczny sklep usług na serwerach, SourceBans, Możliwość zdobycia doświadczenia na randze, Wsparcie techniczne, Brak wymogu przepisywania serwera/serwerów na konto właścicieli sieci, Wszystkie zarobione pieniądze na serwerze trafiają do Ciebie.  

Pozdrawiamy
      Administracja CS-Tyralnia.pl
    • By Raczek136
      Z racji, że nie jestem dobry w klocki techniczne csgo (czyt. jego prowadzenie) chcę siebie zaproponować jako sponsora/hostera po sieć serwerów.
      Co posiadam?
      Serwer dedykowany So You Start Intel Xeon D-1520, 32 GB RAM, 4x 2 TB, 16 adresów IP Serwery wirtualizuję (KVM) - osobny serwer jest na WWW/boty/baze danych oraz 1/2 serwery na jeden klaster. WWW poprzez LiteSpeed(wykorzystywany Cyberpanel) oraz MariaDB; Zazwyczaj wykorzystuję Pterodactyl Panel pod serwery z racji swojej uniwersalności. Jednak w tym wypadku pozostawiam to do dyspozycji potencjalnej osoby chętnej. Wykupienie sklepu pod projekt (Sklep SMS) Wdrożenie RedBot oraz Music Bot do serwera Discord. Wdrożenie downtime/uptime robota oraz Grafany. Licencję IPS ważną do października tego roku; Wykupiony motyw Nexxe  
      Kim jestem?
      Rafał, lat 22. Interesuję się informatyką, łucznictwem oraz muzyką. Prywatnie do moich zainteresowań należy obsługa CMS(Wordpress, IPS, MyBB itp.)  oraz serwerów opartych na Debianie/Ubuntu.

Oczekiwania:
      W momencie zwrócenia się pozostałych kosztów za projekt (grafiki, cały backend plikowy itp) - część zysków uzyskanych z serwera. Mam świadomość, że może to nie nastąpić 🙂 Otwartości, transparentności oraz uczciwości. Od siebie oferuję to również wzajemnie.  
      Kontakt:
      Discord: RafalR#5205 GG: 9116950  
      Małe FAQ:
      Jak wspominałem w drugim punkcie oczekiwań - jest to mój podstawowy wymóg. Dorosłość w projekcie to pierwszy stopień do jego sukcesu. Z racji, że mam takie możliwości - dla wzajemnego zaufania oraz sformalizowania wszelkich kwestii  - jestem w stanie spisać umowę w tej sprawie. Jest to moja gwarancja dla osób, które posądzą mnie o chęć kradzieży.  
    • By Shadow
      Witam mam na sprzedanie 80WPLN na hostplay.pl, płatność PayPal
      Przelicznik 0.75 
      Kontakt PV na mygo.
  • Create New...