Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Siema byki.

Ostatnio chodzi mi po głowie plan na stworzenie jakiejś małej sieci serwerów Counter-Strike Ale potrzebuje do tego ludzi... Jest tu ktoś kto też chciałby założyć sieć serwerów? Piszcie PW na forum lub na discordzie Szarik#6596.

Wszystko do ustalenia!

Czekam na kontakt.

Pozdro z fartem.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By URFO
   Witam, zlecę stworzenie konfiguracji serwera pod turniej. Więcej informacji po kontakcie. Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej lub kontakt@urfo.pl
  • By Abramek
   Witam, zlecę stworzenie paczki only mirage. Chciałbym by miała w sobie coś co by ją wyróżniała na tle innych. Oczywiście powiem wszelkie informacje co dana paczka by posiadała, ale również oczekuję jakiegoś pomysłu od osoby która by ją tworzyła. Cena do uzgodnienia.
  • By Najs_to_Metju
   Witam, poszukuję kogoś, kto z pluginami i tworzeniem przeróżnych modów do cs go jest za pan brat. Szukam kogoś, kogo gdy poproszę o latające kury strzelające laserami z oczu to takie dostanę. A tak na poważnie, to stworzenie z cs go zupełnie innego wymiaru. 
   Pierwszy gamemode jaki by mnie interesował, to SlenderMan mod, jeśli ktoś nie wie o co w tym chodzi, proszę poczytać w internecie, chciałbym tego gościa przenieść do świata cs go wraz z taką sama rozgrywką. Mam gotową paczke tylko pod cs go source, po wpakowaniu na cs go nie działały karteczki i kilka drobnostek, więc jest na czym ewentualnie bazować. 
   Drugi gamemod, paintball w ulepszonej wersji, z moimi modelami postaci, wyglądem "kulek" oraz modelami broni. 
   Płatność może być przelewem, blikiem, psc, paypal. Kontakt początkowy PW, a stamtąd możemy przeskoczyć na messengera
  • By rawerson
   Witam, szukam osób, którzy chętni byliby założyć własną sieć serwerów, jak i pomagać w całej tej otoczce. Liczę na osoby, które mają jakiś zarys w głowie czym by się zajmowali, jakiś budżet na start, nie szukam sponsorów (wydatki będą równe), doświadczenia jako tako również, ale osoby uczące się też mogą być. Co mogę zaoferować? Na pewno fajnej współpracy, mam nadzieję, że również obfitej. Osoby, które byłyby chętne podjęcia się takiej "zabawy" zapraszam na pw.
  • By rawerek
   Witam, poszukujemy osób chętnych do współpracy nad nową siecią serwerów, grafików, redaktorów, opiekunów istniejących serwerów. Również szukamy kogoś kto ma serwer i chciałby dołączyć do naszej "rodzinki". Co oferujemy? Aktywność na forum, pomoc przy serwerze jeśli taka jest konieczna oraz lekkie zareklamowanie Waszych serwerów. Chętnych do współpracy proszę o wiadomość prywatną tutaj na forum.
×
×
 • Create New...