Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Paintball mod


Doktorek292
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję forum dla mojego serwera paintball. Serwer powstał 2 dni temu. 

 

Stworzyłem serwer ponieważ jest to mój ulubiony tryb gry a jeżeli mogę mieć ten tryb w CS:GO to postanowiłem zrobić serwer ale w stylu cs 1.6. I właśnie nadeszła chwila poszukania serwerowi odpowiedniego kąta. Który się przyjmie bez negatywnego nastawienia.

 

W planach do końca tygodnia jest zrobienie konkursu przy którym najprawdopodobniej będzie dużo chętnych zobaczymy. Nagrody będą o dużej wartości oraz główna nagroda będzie namiastką tego że każdy będzie chciał być na pierwszym miejscu. 

 

★ [PAINTBALL MOD] ★ [CLASSIC SERWER CS 1.6]

 

Nie mam 15 lat lecz 23 więc do grona młodych należałem kiedyś.

 

Hosting na którym stoi serwer to 1shot1kill.pl

IP: 145.239.237.123:27015

 

Proszę wszelkie propozycje składać w wiadomości prywatnej na forum lub też na STEAM - https://steamcommunity.com/id/DoktorekOne_/

 

Edytowane przez Doktorek292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...