Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By DAx
   Rodzaj Serwera: RETAKE 5v5
   IP Serwera: 54.38.142.181:30018
   Lokalizacja: PL
   Forum: http://xgods.pl/
    
   Sieć powstała 01.12.2021 - w związku z tym poszukujemy:
   - adminów na serwer RETAKE i inne serwery w przyszłości
   - moderatorów na forum
   - grafików
   - graczy na nasze serwery
    
   Oferujemy:
   - kompleksową wiedzę techniczną i merytoryczną na temat prowadzenia sieci CS:GO
   - stabilność finansową (opłacanie serwerów, forum i reklam)
   - wspaniałą atmosferę 
  • By Mike Wazowsky
   Witam, tak jak nazwa wskazuję szukam osoby/technika, która zna się na kodowaniu, może być to jednorazowe zlecenie albo dłuższa współpraca. Głównie poprawki stylu, zakodowanie wtyczek no. Enhanced User Info Panel. Wszystko oczywiście odpłatnie, osoby chętne i z DOŚWIADCZENIEM serdecznie zapraszam, jak znacie kogoś godnego polecenia również się przyda.
  • By devv
   Witam wszystkich,
   po dłuższej przerwie postanowiłem spróbować raz jeszcze swoich sił w postawieniu i prowadzeniu sieci serwerów. Dokładnie trzy dni temu zakupiłem oraz zarejestrowałem domenę na której postawiłem forum które jest w trakcie przygotowań. Na start wykupiłem szablon od CodeBite który będę w miarę możliwości modyfikował, nie chcę inwestować na początku dużo pieniędzy w unikatowy szablon (jak co niektóre sieci) aby się później zawieść (stracić) gdy coś nie pójdzie po mojej myśli. Na początku planuję otworzyć dwa serwery - CS 1.6 (OnlyDD2) i CS:GO (Mirage) które najszybciej idzie rozkręcić, w nowym roku zacznę myśleć nad kolejnymi gdy te będą w miarę rozkręcone. Więcej na temat moich planów przedstawię po ówczesnym kontakcie.
    
   Forum: darkcave.eu
    
   Kogo poszukuje?
   Administratora, Moderatora, AntyCheat, Opiekun Serwera - OnlyDD2 (CS 1.6), Mirage (CS:GO) Redaktor, Grafik, oraz Adminów na przyszły serwer OnlyDD2 (CS 1.6), Mirage (CS:GO)
     Czego oczekuje od potencjalnej osoby?
   rzetelności, doświadczenia w danym / wybranym stanowisku, osoby odpornej na stres, różnego rodzaju zaczepki które mogą wyniknąć w przyszłości od "trolli" internetowych, osoby odpowiedzialnej za swoje stanowisko, osoby która poświęci swój czas w projekt i będzie dążyła do wspólnych sukcesów.
     Co oferuję?
   dorosłą, doświadczoną osobę z ambicjami na "lepsze jutro", przejrzyste, funkcjonalne forum oparte o silnik Invision Community, moderację w dziale (w zależności od wybranej posady), miłą atmosferę,  chęć rozwoju, czas oraz determinację.  
   Na sam koniec dodam, że jeśli ktoś ma bądź chce założyć swój serwer CS 1.6 / CS:GO może również zawitać na nową sieć pisząc bezpośrednio w wiadomości prywatnej do mnie ze swoimi warunkami dołączenia. Dla takowej osoby przygotuje własny dział wraz z jego kompletną moderacją, podepnę serwer pod sklepCS oraz pod sourcebansa / amxbansa i co najważniejsze zagwarantuje swoją wiedzę w drodze ewentualnej pomocy. 
    
   Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt w prywatnej wiadomości tutaj na forum bądź bezpośrednio na discord - devvLove#2603
  • By sh1zo_nnjl
   Cześć, tak jak w temacie. Założyłem dla zabawy serwer CS 1.6, żeby przypomnieć sobie i "odrdzewić" umiejętności AMX. Chciałem serwer testowy, ale wyszło, że kupiłem 10 slotów i reklamę na Cssetti za bagatela 3zł dziennie. Poszukuję osób chętnych do projektu, współwłaścicieli, opiekunów, adminów i graczy. Moim zdaniem takie projekty, gdzie robisz coś z zajawki są najlepsze.
    
   Jeśli będą osoby chętne do współpracy to można pchnąć to o wiele dalej. Serwer postawiłem, skonfigurowałem i tak sobie chodzi od 3 dni.
    

    
   Oczywiście sama reklama z siebie nic nie da, dlatego szukam ludzi chętnych do grania i pomocy. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie wiadomość prywatną, a obgadamy szczegóły.
   (Tak wiem, 3-8 osób to nie jest dużo, ale tak jak mówiłem, serwer zrobiłem i od tamtego czasu nawet nikogo na niego nie zapraszałem).
    
   Pozdrawiam, sh1zo.
  • By FantasiakX
   Serwer powstał niedawno został udostępniony dla graczy oraz stawiam na rozwój jego oraz w przyszłości planuję stworzyć coś więcej ale czas pokaże.
    
   Informacje o serwerze:
   3maps (infermo,mirage oraz dust2) z podstawowymi pluginami, serwer jest prosty oraz bez dodatków bo jestem z takiego zdania ze ludzie chcą grać bez blokad typu antyrush czy kosmetyczne rzeczy. Vip jest płatny ale będzie można go odebrać na forum a jego okres ważności to będzie tydzień więc napewno zachęcimy oraz ludzi zachęci do zarejestrowania na forum. Między czasie będzie poszukiwany opiekuń plus aktywna administracja, planuje w przyszłości prowadzić specjalne konkursy czy ewenty ale dopiero pojawią się na początku stycznia.
    
   Dodatkowy projekt:
   Chciałbym żeby sieć wzięła pod opiekę mój projekt który trwa od pewnego czasu oraz planowany start jest 20grudnia i niestety to nie jest związane z cs a inną grą. Więcej informacji podam niestety na prywatną wiadomość bo niechce ujawniać takich rzeczy jeszcze 🙂 (jak uda się czasem to pojawi się zapowiedź projektu)
    
   Czego oczekuję:
   -Uczciwości
   -Fair zachowania
   -Cierpliwości
   -Zawziętość i zaangazowania
   -Poważnego podejścia do tematu
    
   Każdego chętnego zapraszam do kontaktu na PV
   Forum:PV
   Discord:Fantasy.#2757
   Steam: steamcommunity.com/id/uFantasiego/
   IP serwera CsGo: 188.165.19.26:27270 (https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27270/)
    
×
×
 • Create New...