Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Serwer cs : go. poszukiwany; technik , opiekun.


Kaneś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje postawic serwer cs go. 
Nie mam co sie dalej rozpisywać. 

Poszukuje technika znającego sie na serwerach cs;go. Normalnie moge podpisać z nim umowe. Szukam człowieka z doświadczeniem, nie będę inwestował pieniędzy w coś małego... 

 

Opiekuna, człowieka który po prostu będzie sie nim opiekował. Oczywiście mial doświadczenie. 
 

Ja prowadziłem kiedys serwery, teraz juz nie jestem w stanie i troche zacofany. Szukam sztywnej konkretnej ekipy napewno +18. 
Pierwszy serwer początek wszystkiego. 
Oplaty, reklama, nwm co ram jeszcze opłacam ja, dlaczego ? To chyba normalne. Dlaczego ktos kto opiekuje sie moim serwer ma mi jeszcze płacić ? Wlasnie tez zawsze sie zastanawialem. Ktos szuka opiekuna i jeszcze każe mu placic XDXD. 
 

Masz spore doświadczenie,

chcesz zarobic? Masz jakies pomysly? Chcesz przyczynić sie do otworzenia czegos wielkiego? Pisz, czekam. Mam czas.

 

Forum, nie mam i nawet nie wiem na jakim otwierac serwer. Wszystko sie dogada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...