Jump to content
Yorgy

Zarób na utrzymanie serwera CS:GO

Recommended Posts

Witam już kiedyś był ten temat na waszym forum, niestety został usunięty wraz ze zmianami silnika.

Wiele osób chce ograniczyć ponoszone koszta opłat na serwer sprzedają VIPy etc. Ja znalazłem całkiem inny sposób na czerpanie dodatkowej kasy z której możecie utrzymać swoje serwery CS:GO, poniżej przedstawiam kilka screenów jakie stawki wchodzą w grę:

adf.thumb.png.7d417e048a77433dcf7cb776ef

adf1.png.009ab0db5b0f8c35e28eb9d0f6c3b90

Poprzedni temat na starym forum był krytykowany przez kilka osób(dostaniesz bana etc.), znalazłem złoty środek na uniknięcie bana na adf.ly

Jak zrobić żeby zacząć zarabiać.

Potrzebne nam będą 3 pluginy:

reklama.smx - Ten plugin wymusza przy wejściu na serwer wykonanie komendy przez gracza say !Witam wykonuje to tylko raz przy wejściu na serwer.

Dla osób które mi nie wieżą przedstawiam plik .sp

reklama.sp

blokadasay.smx - Ten plugin ukrywa wszystkie konemdy w say które poprzedza "!" (żeby nie generować niepotrzebnego spamu z !Witam) 

Ostatnim posunięciem jest konfiguracja pluginu:

W pliku konfiguracyjnym /csgo/addons/sourcemod/configs/webshortcuts.txt

Dodajemy następujący wiersz:

"!Witam" "none" http://adf.ly/138YGr  <--- link który sobie skrócimy w panelu adf.,ly

I gotowe.

Ja dodatkowo dodałem do stylu forum mały skrypt adf który wszystkie linki w tematach generuje przez adf.ly, wystarczy dodać go w header i edytować domene + ID

<script type="text/javascript">
    var adfly_id = 8084264;
    var adfly_advert = 'int';
    var exclude_domains = ['polski-gaming.pl'];
</script>
<script src="https://cdn.adf.ly/js/link-converter.js"></script> 

Od tej pory jeśli ktoś wrzuci ci screeny z serwera cs1.6 i poda link do zippy automatycznie zostanie zmieniony na adf.ly.

Edited by Yorgy
Dodatnie kilka informacji.
  • Like 2

Temat nie zawiera żadnych konkretnych informacji odnośnie "zarabiania na utrzymanie serwera", więc albo wyjaśnij tutaj tą koncepcję, albo wątek wyląduje w koszu. 

Co kryje się pod linkiem AdFly ? 4g6Eqvu.jpg

http://csgo-ns.pl/wp-content/uploads/2015/02/ExTrigger.rar    

odmiana zagrożenia Win32/Packed.VMProtect.ABO koń trojański    

połączenie zostało zakończone - poddany kwarantannie   

Wykryto zagrożenie podczas uzyskiwania dostępu do stron internetowych przez aplikację: E:\Mozilla\firefox.exe.

PS. Czy to nie działa tak, że zalicza kliknięcie po naciśnięciu przycisku SKIP ADD ?

Edited by mimi2277

Nie rozumiem dlaczego w ogóle próbujecie instalować te pluginy. Ludzie macie pojęcie jaki jest kod w tych plikach ?

Ktoś przychodzi i rzuca przed was w jego mniemaniu złoty środek na zarobienie kasy, tak tak naiwnych nie brak.

Poprzednie tematy autora z zarabianiem były mocno krytykowane, wypowiadali się w nich tylko bardzo zadowoleni co kasę na tym zrobili (naganiacze zapewne)  albo ci co próbowali i nic z tego nie było.

Czy tylko ja ten artykuł widzę podwójnie? W jakim celu pierwszy post zawiera dwa razy te same informacje?

1. zadnych konkretnych informacji

2. Brak kodu źródłowego aby zobaczyć co się w nim kryje i ew. sam wykompilować

3. Użytkownik jest nowy i ma 3 posty szuka naiwaniaków do wykoszystania jego kodu

W tym kodzie moze również znajdować się kod "napychający kieszeń wstawiającego" poprostu wywołujący odwołanie do adfly gościa który zariabia na refach.

Więc mogę śmiało stwiedzić że to jest gówno i nie należy się tym interesować do czasu wstawienia kodu źródłowego pluginu.

Edited by Gnoyek2

Otrzymałem warna z powodu mojej opinii na temat pukawki brawo pozazdrościć administracji doboru moderatorów.

Co do mojego tematu i waszej krytyki w pierwszym poście dodałem kod reklama.sp  możecie sobie go przekompilować własnoręcznie, do pluginu blokadasay nie posiadam już sp (taki plugin możecie łatwo wyszukać)

Co do waszej zaawansowanej krytyki:

2. Brak kodu źródłowego aby zobaczyć co się w nim kryje i ew. sam wykompilować

3. Użytkownik jest nowy i ma 3 posty szuka naiwaniaków do wykoszystania jego kodu

W tym kodzie moze również znajdować się kod "napychający kieszeń wstawiającego" poprostu wywołujący odwołanie do adfly gościa który zariabia na refach.

Więc mogę śmiało stwiedzić że to jest gówno i nie należy się tym interesować do czasu wstawienia kodu źródłowego pluginu.

2. Kod pluginu reklama jest już umieszczony w pierwszym poście

3. Kolego wiesz co to jest reflink ? nie jestem aż tak zachłanny aby wciskać tam dodatkowe skrypty.

Wyciągnąć rękę do ludzi to cie zgnoją.

Co ty myslales? Glupi byles ze w ogole korzystales z wlasnego konta, mogles zwyczajnie zalozyc drugie. 

Jak wygląda sprawa w twoich statystykach związana ze źródłem linków? 

Chodzi mi tutaj że już kiedyś dałeś podobny temat, testowałem i w ciągu doby złapałem bana. Jaka cześć "klików" jest ze strony a jaka cześć z serwerów po przez ten plugin. Czy używasz jednego linku do wszystkich serwerów czy na każdy serwer inny? 

Jak wygląda sprawa w twoich statystykach związana ze źródłem linków? 

Chodzi mi tutaj że już kiedyś dałeś podobny temat, testowałem i w ciągu doby złapałem bana. Jaka cześć "klików" jest ze strony a jaka cześć z serwerów po przez ten plugin. Czy używasz jednego linku do wszystkich serwerów czy na każdy serwer inny? 

emce, ty w ciągu doby.. ja dostałem w półtorej godziny :)

Nie łatwiej po prostu wrzucić skrócony link do motd? okno otwiera się automatycznie po wejściu na serwer więc powinno normalnie nabijać :)

@Dudnes, tak to akurat działa, polecam.. Dodatkowo jeżeli ktoś posiada !vip !kuppremium itd tam też można wrzucić adf.ly ;) bądź podobny serwis.

wgl.. zastanawiam się czy na wszystkich tego typu serwisach są takie same stawki? na którym jest największa.. ktoś się orientuję? 

Za czysty link w motd wyłapiecie bany w ciągu 48 h, po tym jak wasze kliki nie podadzą danych skąd pochodzą. Inny słowy:

Zobaczą że ludzie wchodzą wasz link tak jakby go znali na pamięć. Nie będzie miał lokalizacji kliknięcia w przypadku gdy jest na jakimś forum. Dzienie tysiąc osób znajacych na pamięć ten link? Tu coś nie gra:) 

Radzę korzystać z metody polski gaming bo on ja udostępnia a wy go ciśniecie.  

Tak jak @emce powiada jeśli nie posiadasz minimum 20-25% wiarygodnych linków otrzymasz od razu bana.

Tak wygląda moja pierwsza strona z linków ADF z tego miesiąca.

adf1.thumb.png.e9a8240219adf6f6354e71609

z pierwszego linku 5,5k wyświetleń (nie trzeba klikać SKIP AD)

Poniżej macie screen ile jest realnych przekierowań na link i z jakiej domeny

adf2.thumb.png.deb6c6181a61242072604cbdb

Czyli reasumując 2k jest z mojego blogu + 3.5k z dwóch serwerów(plugin generujący !Witam)

Najlepiej mieć realne wejścia pod link adf + 50-70% z serwerów.

• Like 1

Korzystasz z adf, być może są inne serwisy, które zbytnio nie weryfikują pochodzenia wejścia w link. Bo tak jak napisałem wyżej motd to całkiem ciekawy sposób. Sam mam kilka serwerów cs:go i większość na prawdę dobrze się obraca, myślę że dziennie spokojnie obija się te 1500-3000 wejść. Gdyby przeliczyć to na wejścia skróconego linku można zarobić niezłą sumkę :)

Ktoś próbował coś innego?

Może shorte.st ? ostatnio często widzę wrzucony w motd na publicznych serwerach. 

Edited by Dudnes

shorte.st ma taka samą politykę jak nie bedziesz miał tego 30 % z innych dobrych źródeł to nic z tego nie bedzie.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By AKARO ᴢᴀᴅᴢɪɪᴏ
      OTO LOGI : 
      Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184648_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 26224 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:46:49 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184700_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 27138 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:47:02 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184715_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 28028 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:47:16 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184727_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 28886 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:47:28 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184742_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 29786 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:47:43 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184755_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 30808 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:47:56 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184810_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 31859 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:48:11 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184822_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 391 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:48:23 CET 2019: Server restart in 10 seconds Setting breakpad minidump AppID = 740 Using breakpad crash handler Forcing breakpad minidump interfaces to load dlopen failed trying to load: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so with error: /data/zadziio/.steam/sdk32/steamclient.so: cannot open shared object file: No such file or directory Looking up breakpad interfaces from steamclient Calling BreakpadMiniDumpSystemInit [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; SteamAPI_IsSteamRunning() failed. [S_API FAIL] SteamAPI_Init() failed; unable to locate a running instance of Steam, or a local steamclient.so. PreMinidumpCallback: updating dump comment Uploading dump (in-process) [proxy ''] /tmp/dumps/crash_20191206184835_1.dmp success = no error: libcurl.so: cannot open shared object file: No such file or directory ./srcds_run: line 318: 1458 Segmentation fault (core dumped) $HL_CMD Add "-debug" to the ./srcds_run command line to generate a debug.log to help with solving this problem Fri Dec 6 18:48:36 CET 2019: Server restart in 10 seconds  
    • By MYGO.pl
      Hello I want to ask if exist any working jailbreak plugin which works without any lags or bugs. I am looking for plugin like this:

CT MENU: „/menu“
      1. Choose Weapon
      2. Choose Skin (Models) VIP
      3. VIP Stuff
      4. Third Person View
      5. Do not show menu again

WARDEN MENU: „/warden“
      1. Prisoners color
      2. Control cells
      3. Events
      4. Microphones (ON/OFF)
      5. Football
      6. Other:
      • 1. Builder
      • 2. NOBLOCK/BLOCK
      • 3. Cube (Random numbers 1 or 2)
      • 4. fill HP
      • 6. Questions
      • 7. Timer

PRISONER MENU: "/menu"

If there is someone who could help me with that please comment down under this topic. Thank you. Wyświetl pełny artykuł
    • By ALEKS
      Witam. Kupię serwer CS:GO średnio rozkręcony / rozkręcony. 
      Budżet nieograniczony.
      Kontakt PW forum lub Steam: https://steamcommunity.com/id/LocoTranquilo/
      Proszę nie pisać "ile dasz" itp. wyślij mi gametracker i cena jaka Cię interesuje. 
    • By BuBeK | HellZone.pl
      Wczoraj zrobiłem reinstalacje serwer i mam problem z serwerem otóż podczas zmiany team (w połowie gry) i podczas końca mapy serwer dostaje jakby laga i każdemu spadają FPS gdzieś tak o 3/4. Według monitora zasobów serwer nie zużywa więcej jak 50% parametrów. Pluginy są te same co przed reinstalacją a nawet trochę mniej ich jest. Config jest standardowy  pozmieniane tylko podstawy typu FF vote itp. 
    • By senty
      Witam, mam problem, posiadam serwer VPS oraz panel gier PufferPanel, po dodaniu serwera do CS:GO i pierwszym jego uruchomieniu, stopuje go i wgrywam SM oraz METAMOD ale przy próbie odpalania już wyskakuje błąd o tym że serwer został uśpiony (błąd: Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.Server is hibernating)

Przy próbie ręcznej sprawdzenia serwera (app_update 740 validate) wyskauje taki błąd [ERROR! Failed to install app '740' (Disk write failure)]

Jakieś pomysły co zrobić?
  • Create New...