Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zarób na utrzymanie serwera CS:GO


Yorgy
 Udostępnij

7 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już kiedyś był ten temat na waszym forum, niestety został usunięty wraz ze zmianami silnika.

 

Wiele osób chce ograniczyć ponoszone koszta opłat na serwer sprzedają VIPy etc. Ja znalazłem całkiem inny sposób na czerpanie dodatkowej kasy z której możecie utrzymać swoje serwery CS:GO, poniżej przedstawiam kilka screenów jakie stawki wchodzą w grę:

 

adf.thumb.png.7d417e048a77433dcf7cb776ef

adf1.png.009ab0db5b0f8c35e28eb9d0f6c3b90

 

 

Poprzedni temat na starym forum był krytykowany przez kilka osób(dostaniesz bana etc.), znalazłem złoty środek na uniknięcie bana na adf.ly

Jak zrobić żeby zacząć zarabiać.

Potrzebne nam będą 3 pluginy:

 reklama.smx - Ten plugin wymusza przy wejściu na serwer wykonanie komendy przez gracza say !Witam wykonuje to tylko raz przy wejściu na serwer.

Dla osób które mi nie wieżą przedstawiam plik .sp

 reklama.sp

 

 

 blokadasay.smx - Ten plugin ukrywa wszystkie konemdy w say które poprzedza "!" (żeby nie generować niepotrzebnego spamu z !Witam) 

 

 

Ostatnim posunięciem jest konfiguracja pluginu:

W pliku konfiguracyjnym /csgo/addons/sourcemod/configs/webshortcuts.txt

Dodajemy następujący wiersz:

"!Witam" "none" http://adf.ly/138YGr  <--- link który sobie skrócimy w panelu adf.,ly

I gotowe.

Ja dodatkowo dodałem do stylu forum mały skrypt adf który wszystkie linki w tematach generuje przez adf.ly, wystarczy dodać go w header i edytować domene + ID

<script type="text/javascript">
    var adfly_id = 8084264;
    var adfly_advert = 'int';
    var exclude_domains = ['polski-gaming.pl'];
</script>
<script src="https://cdn.adf.ly/js/link-converter.js"></script> 

Od tej pory jeśli ktoś wrzuci ci screeny z serwera cs1.6 i poda link do zippy automatycznie zostanie zmieniony na adf.ly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Yorgy
Dodatnie kilka informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...