Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Tryhardujemy.pl poszukujemy serwerow!


Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By atrox
   Witajcie ! 
   Na forum DreamSkill.pl Poszukujemy osoby na stanowisko : 
    
   Grafik Redaktor UB TEAM Admin serwera [ CS:GO, CS 1,6]  
   Wymagania standardowe 
    
   Doświadczenie Posiadanie gry : CSGO oraz CS 1.6 Pisanie poprawną polszczyzną oraz ortografią  Min. 15, lecz liczy się dojrzale zachowanie Oczywiście przykładowe prace jeśli chodzi o Rangę Redaktora oraz Grafika itd.  
   Zapraszamy na forum : DreamSkill.pl
  • By Raczek136
   Haratamy.eu poszukuje chętnych właścicielów z serwerami do współpracy!
    
   Jesteśmy zgraną ekipą ludzi, których celem jest prowadzenie sieci bez jakichkolwiek konfliktów, niesnasek czy innych problemów. Jesteśmy środowiskiem, które pochodzi z sieci Multi-kill, której to haratamy.eu jest następcą. Każdy z nas w oparciu na swoje własne zadania oraz obowiązki spełnia się i wkłada całe serce w swoją robotę. Obecnie w skład sieci wchodzą następujące serwery: Only Mirage #1; Only Migrage #2; FFA; Zombie Plague. W niedalekim czasie również pojawi się serwer Only DD2 w CS 1.6. Nie obędzie się również bez przedstawienia Administracji sieci:
   RafalR (mygo @Raczek136) - Właściciel sieci. Odpowiedzialny za kwestie finansowo - organizacyjne sieci oraz za rekrutację w skład administracji. Właściciel serwera FFA oraz Discord. Bezlitosna (mygo @Bezlitosna) - Administrator sieci. Odpowiedzialna za wsparcie administracyjno - moderacyjne forum. Głównodowodząca załogą forum. Odpowiedzialna za rekrutację do Moderacji forum; Buczelele (Junior Administrator) - Odpowiedzialny za podstawową administrację forum w razie nieobecności Administratora. Właściciel serwera Only Mirage #2. K0SA (Global Moderator) - Moderator globalny forum. Zajmuje się całokształtem opieki nad forum pod kątem moderacyjnym. Bezpośrednio odpowiedzialny za Moderację forum. Właściciel serwera Only Mirage #1. Trash (Moderator) - osoba odpowiedzialna za codzienne filtrowanie i weryfikowanie treści na forum, oraz przede wszystkim udzielane wsparcia naszym użytkownikom  
   Po przedstawieniu się czas najwyższy na przedmiot tego tematu! Kogo poszukujemy?
    
   Przede wszystkim poszukujemy każdą chętną osobę do współpracy. Zależy nam jednak w pierwszej kolejności na osobach, które poszukują dla swoich serwerów sieci, w której każdy nawzajem może się rozwijać. Jesteśmy otwarci na każdą możliwą propozycję. Dla nas najważniejsza jest chęć do działania. Posiadamy własne forum z autorskim motywem, zgraną oraz współpracującą ze sobą Administrację, a przede wszystkim - chęci.
    
   Kontakt do Właściciela jest możliwy poprzez prywatną wiadomość na mygo (@Raczek136), GG 9116950 lub Discord RafalR#5205.
    
   Czekamy na Waszą wiadomość!
    
    
    
  • By y0ung
   Cześć , poszukujemy aktywnego redaktora na forum FeelTheGame.eu.
   Wymagania : 
   Poprawność ortograficzna 
   Minimalne doświadczenie
   Minimum 15 lat
   Przykładowe prace 😄 
    
  • By aksyz
   Poszukujemy ludzi do zespołu i serwerów do młodej sieci serwerów CS-Tyralnia.pl
   Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi niżej to pisz pw.
    
    
   Poszukujemy osób i serwerów:
   Umiejących pracować w zespole, Zmotywowanych do dalszych prac na sieci, Pomocnych, Z wysoką kulturą osobistą, Doświadczonych.  
   Aktualnie wolne stanowiska:
   UBTeam MultiAdmin Grafik Redaktor Opiekun Serwera Only AWP Admini Serwerów CS:GO Only Mirage #1 Only Mirage #2 Only AWP Junior Moderator  
   Dlaczego my?
   Szybki kontakt z Administracją, Dojrzałą i doświadczoną Administrację Forum, Forum z licencją Invision Community (IPS), Automatyczny sklep usług na serwerach, SourceBans, Możliwość zdobycia doświadczenia na randze, Wsparcie techniczne, Brak wymogu przepisywania serwera/serwerów na konto właścicieli sieci, Wszystkie zarobione pieniądze na serwerze trafiają do Ciebie.  
    
   Pozdrawiamy
   Administracja CS-Tyralnia.pl
  • By *Mistrzu. WeedCS.pl
   W nicku posiadam jeszcze WeedCS - wszystko jest związane z tym że nie mogę zmienić nicku przy posiadaniu 1 posta (rzadko korzystam z tego typu for)
    
    
    
   Poszukujemy serwerów oraz osób na stanowiska takie jak:
   - Grafik
   - UBT
   - MultiAdmin
   - Redaktor
   - Admin Serwera
    

×
×
 • Create New...