Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[jailbreak] poszukuję osób do współpracy


sh1zo_nnjl
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w temacie. Założyłem dla zabawy serwer CS 1.6, żeby przypomnieć sobie i "odrdzewić" umiejętności AMX. Chciałem serwer testowy, ale wyszło, że kupiłem 10 slotów i reklamę na Cssetti za bagatela 3zł dziennie. Poszukuję osób chętnych do projektu, współwłaścicieli, opiekunów, adminów i graczy. Moim zdaniem takie projekty, gdzie robisz coś z zajawki są najlepsze.

 

Jeśli będą osoby chętne do współpracy to można pchnąć to o wiele dalej. Serwer postawiłem, skonfigurowałem i tak sobie chodzi od 3 dni.

 

570383468_server_players(1).png.967ce6eecc0136f8f72f89832a861b8b.png

 

Oczywiście sama reklama z siebie nic nie da, dlatego szukam ludzi chętnych do grania i pomocy. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie wiadomość prywatną, a obgadamy szczegóły.

(Tak wiem, 3-8 osób to nie jest dużo, ale tak jak mówiłem, serwer zrobiłem i od tamtego czasu nawet nikogo na niego nie zapraszałem).

 

Pozdrawiam, sh1zo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...