Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Szukam technika do CSGO

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Mike Wazowsky
      Witam, tak jak nazwa wskazuję szukam osoby/technika, która zna się na kodowaniu, może być to jednorazowe zlecenie albo dłuższa współpraca. Głównie poprawki stylu, zakodowanie wtyczek no. Enhanced User Info Panel. Wszystko oczywiście odpłatnie, osoby chętne i z DOŚWIADCZENIEM serdecznie zapraszam, jak znacie kogoś godnego polecenia również się przyda.
    • By Dudwik
      Stworze lub dołączę do istniejącej sieci CSGO posiadam dedyka OVH GAME 
      Intel i7-4790K
      4 Cores / 8 Thread
      4.0 GHz / 4.4 GHz
      32 GB DDR3 1333 MHz
      2 x 240 GB SSD 
      Posiadam Serwer TS3 średnio 150 osób 
      Posiadam też fajna domenę PoWojaku.pl 
      Na Konfiguracji serwerów znam się słabo dlatego szukam ogarniętego technika 
      Propozycje składać PW lub GG:15502315
    • By YoungDudzio
      witam szukam kogoś kto pomoże mi wgrać paczkę którą już mam zapłacę w skinkach jak będziesz chcieć 
    • By Misotheist
      Witajcie! Dołączę do nowo powstającej sieci serwerów, również skłonny jestem do nawiązania współpracy z istniejącą już siecią. Kolor i pieniądze nie odgrywają tutaj największej roli, wszystko zależy od Twojego podejścia.
      - IT Security,
      - Back-end Developer,
      - UX Designer.

Więcej informacji na mój temat, czy też moich umiejętności uzyskacie kontaktując się ze mną.
      Steam: /id/misotheist GG: 73653191 Discord: Misotheist#1619
    • By RayaN
      Witam poszukuję technika na serwer zombie mod + exp na 1.6 

zapłacę.
  • Create New...