Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Szukam zainteresowanych do współpracy.


ECPU - Łowcy Pedofili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ogólnie od dłuższego czasu myślałem nad założeniem małego forum z 2-3 serwerami. Szukam chętnych do pomocy. Forum na początek na MyBB, mam ładny styl, duże umiejętności jeśli chodzi o ten silnik. Szukam osoby/ludzi które mają serwery bądź ogarniają ich tworzenie od podstaw do startu. Ja ogarniam stronę pod względem technicznym - ty zajmujesz się serwerami. Ze względu na taki podział obowiązków osoba taka posiadać będzie range właściciela. 

Również do pomocy szukam kogoś na stanowisko administracyje (wysokość stanowiska zależna od umiejętności).

 

Zaznaczam, nie szukam osób których ambicje sięgają topowych sieci csa. Chce po prostu spełnić swoje małe marzenie z młodych lat i założyć swoją własną sieć, wymagań mam kilka: 

- aby były serwery 

- aby było forum 

- aby forum było pięknie zrobione 

- aby wszystko pod względem forum i serwerów działało okej.

 

Nie będę przywiązywał wagi do tego czy forum odwiedza dziennie 20 czy 200 osób.

Mam nadzieję, że chociaż część z Was zrozumie to co opisałem troszkę wyżej. 

 

Podsumowując mogę ująć to tak. Forum w moim zamyśle ma być głównie pod obsługę serwerów tzn. podania, skargi, regulaminy i i inne duperele. 

 

Chętne osoby zapraszam do kontaktu w prywatnej wiadomości. 

 

 

Druga opcja którą rozważę to dołączenie do już istniejącego projektu. Tutaj wymagań nie mam, dogadamy się na PW, tam można podejmować jakieś rozmowy więc zainteresowanych zapraszam do kontaktu ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...