Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Road2skill.eu - skillowa sieć serwerów

Mike Wazowsky
 Share

Recommended Posts

W dniu 21.12.2021 o 10:14, virek napisał:

Nie polecam.

888650003_Beztytuu.thumb.png.d31692f5ed881cf8a37542deae6740bd.png

W dniu 21.12.2021 o 10:21, SoopelWK napisał:

Tak samo było, że z DD2 mam dojść 😂

Nie polecam bo? Każdy tam ma swoje zdanie i opinie, ale pisanie do kogoś o współpracę to "wypisywanie i podpierdalanie" serwerów? Kto tak nie pisał niech rzuci kamieniem, ale niestety znajdujemy się na mygo gdzie każdy musi dodać swoje 3 grosze i zacząć kolejną pseudo dramę. Wiadomo, że aby sieć sie rozwijała trzeba serwerów, gdy widzę jakieś wolne to piszę choć zauważyłem że i nawet za pisanie ludzie kija w dupie mają XD.

3 godziny temu, SpeaceQUERTY napisał:

Również nie polecam ps. jak ktoś jeszcze nie wie to ten Skolim wypisujący do ludzi na PW z próbą zayebania serwerów to @Mike Wazowsky czyli 2 właściciel road2skill

Nie polecam... argument? Mam może ja się wypowiedzieć o tobie i kilka rzeczy podesłać? Chyba nie więc grzecznie powiem idź na tą swoją "dobrze prosperującą sieć" i nią się zajmij bo widzę że ty wszędzie jesteś i wszędzie swoje 3 słowa dodać musisz, ale gdy przychodzi co do czego no to jest jak jest. 🙂

A co do podjebywania serwerów, rozwiń myśl, bo ja nie widzę nic złego pisząc do osoby aby zawrzeć współpracę, ale z tego co widzę to chyba ze mną coś nie tak jest skoro to podjebywanie serwerów 😆 

W dniu 21.12.2021 o 12:11, chomik napisał:

nie polecam 

Kolejny co z choinki spadł, tak jak wspomniałem każdy ma swoje zdanie, ale uargumentuj to chociaż, choć wątpię aby ten twój mały móżdżek byłoby  na to stać. Jesteś osobą typu, która wszędzie chce mieć kolorek 🙂  pchasz się na rangi a jak ci nie wyjdzie to lecisz na inną sieć. Też mógłbym dużo pokazać, ale jest to post REKLAMY sieci, nie dram 😉 

@Zorixzamknij temat, reklama jest ci co będą mieli wejść to wejdą, ci co będą płakać to niech płaczą w innych tematach dalej.

Edited by Mike Wazowsky
  • Śmieszne 1