Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
PyNiO

Zmiana lvl .

4 posty w tym temacie

Witam. Jak zmienić to ,  że nie klasy od lvl tylko każda klasa ma osobny lvl?

Bo jestem nowy w tym i nwm jak to zmienić.

Nigdy nie bawiłam się COD'em w CS:GO, ale może znajdziesz to w którymś z CFG. Poszperaj.

Dnia 29.01.2017 o 03:03, Beskidek napisał:

Nigdy nie bawiłam się COD'em w CS:GO, ale może znajdziesz to w którymś z CFG. Poszperaj.

Przeczytaj najpierw post z codmodem a potem napisz post. 

Aktualnie nie ma żadnych cvarów do codmoda(starego). 

To dobry odkop... 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez szogun
      Witam
      Mam dojść banalne pytanie mianowicie jak robimy jakaś komendę, która wymaga ona flagi aby zadzialala poprzez wpisanie jej przez zwykłego gracza występuje komunikat nie masz dostępu do tej komendy jak mogę ten tekst zastąpić na własny
    • Przez szogun
      Witam
      Posiadam na serwerze vipa, którego teraz chciał bym lekko zmodyfikować mianowicie chce dodać warunek aby w pierwszej rundzie oraz po zmiane drużyn czyli runda szesnasta  nie dodawał graczowi dodatkowego $$ a tak prezentuje się kod vip odpowiedzilany za dodatkowe $$

new Handle:g_hCvar[14], g_iCvar[13], String:g_szFlags[AdminFlags_TOTAL + 1]; public OnPluginStart() { g_hCvar[11] = CreateConVar("vip_additional_money_alive", "300", "Ile ma dodawac pieniedzy za przetrwanie rundy: 0:brak"); g_iCvar[11] = GetConVarInt(g_hCvar[11]); if(g_iCvar[11]) HookEvent("round_end", OnRoundEnd); } public Action:OnRoundEnd(Handle:event, const String:name[], bool:dontBroadcast) { static i; i = 1; while(++i <= MaxClients) { if(isValid(i) && IsPlayerAlive(i)) { SetEntProp(i, Prop_Send, "m_iAccount", GetEntProp(i, Prop_Send, "m_iAccount") + g_iCvar[11]); PrintToChat(i, "\x04[VIP]\x01 Dostałeś\x02 $%i\x01 za przetrwanie rundy.", g_iCvar[11]); } } }  
    • Przez tandee
      Witam, chciałbym aby na moim serwerze mapa zmieniała się z dust2 na dust2, a nie jak jest dotychczas, że koniec mapy to wywala wszystkich do speca, jest tak jakby wielki restart.

Mozna wymusic komende cl_htmlmotdisable ?