Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sprzedam sieć cs-placzabaw.pl


live4net
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam sprzedaż sieci cs-placzabaw.pl. Niegdyś dobrze prosperująca, jedna z większych i najbardziej nowatorskich sieci, z powodu braku czasu i zaangażowania się w inne projekty obecnie pozostawia wiele do życzenia. Od dłuższego czasu trzymam sieć z sentymentu, jednak sieć generuje koszty zarówno pieniężne, jak i w postaci mojego czasu, którego od dłuższego czasu mi brakuje. Myślę, że jak ktoś włoży w sieć tyle serca co ja kiedyś, to można ją jeszcze rozwinąć. 

 

Najchętniej sprzedam sieć w całości, jednak rozważę możliwość sprzedaży "na części".

 

Do sprzedania mam:

- domena cs-placzabaw.pl zarejestrowana w kwietniu 24 kwietnia 2014 roku
- forum z licencją IPS, pierwszy post na forum z 25 kwietnia 2014
- dedyk z serwerami CS:GO i serwer TS3 z licencją 64 sloty. DISCOVER-32- 32G E3-1245v5 SoftRaid 2x2 TB Server (ok. 220 zł/miesiąc)

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem, zapraszam do kontaktu steam https://steamcommunity.com/id/adi-adi/ lub PW forum. 

 

 

sklepcs (1).png
sklepcs.pl - sklep automatyczny cs:go z wieloma metodami płatności [psc, paypal, skiny, sms, przelew, blik, kod]

logo200.gif
csgotokens.com - tokeny na serwery CS:GO.

gobosting.png
goboosting.pl
- graj i zarabiaj skiny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...