Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Osoba która pomoże z pluginami


ziomalisz
 Udostępnij

2 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kupiłem sobie gotowy serwer Arena na fajneserwery.pl i nie moge sobie z nim poradzić co instaluje jakis plugin to albo nie działa poprawnie albo wcale dlatego szukam kogos kto mi pomoże. Sporo pluginow jest zainstalowanych tylko że niektóre wyswietalaja napisy po czesku. posaidam wykupioona baze danych

POtrzebowalbym

Muzyke na koniec rundy(probowalem instalowac rozne to mi grala mmuzyka przez 1sekunde ktorej nawet nie mialem wrzuconej)

Prosty system rankingowy punktowy przyklad kazdy na serwerze startuje od 1000pkt jak wygra to dostaje 10pkt jak przegra to mu sie odejmuje(resetowany co 1 miesiac)

skiny,agenni,rekawice

Zmienic z czeskiego jezyka plugin ktory pokazuje na chacie z jakiego kraju sie laczy gracz, żeby pisało po polsku i angielisku

zmienić z czeskiego jezyka plugin który pokazuje przy trafieniu gdzie dostał przeciwnik.jestem w stanie zapłacić za taką pomoc skinem o wartosci 45euro

nadoole screen z poluginami ktore sa zainstalowane

 

 

plugin1.png

plugin2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...