Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wgrywanie mapy - błąd, miss file disconnecting


Mefix16_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z wgrywaniem map, obojętnie jaką mapę ściągnę, zawsze kończy się tak samo. Wyskakuje błąd miss file nazwa_mapy.bsp, disconnecting.

Napiszę jak wgrywam mapę krok po kroku.

Ściągam mapę Surf_sup_ (Counter-Strike: Global Offensive > Maps > Surf Style) - GAMEBANANA i ją rozpakowuję. Po rozpakowaniu plik surf_sup_.bsp wrzucam na serwer ftp do katalogu csgo/maps. Po wysłaniu mapy robię restart serwera. Po restarcie serwera wchodzę na serwer i wpisuję rcon_password haslo, a następnie rcon changelevel surf_sup_. Wyskakuje okienko pobierania mapy, ale po 5 sekundach wyskakuje błąd, o którym wspomniałem wyżej. Próbowałem z innymi mapami, zawsze kończy się tak samo.

Dodam, że hosting to pukawka.pl, a mój serwer jest prywatny, ponieważ chciałem pograć z kolegą na surfie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...