Jump to content
Sign in to follow this  
Luxi

Ustawić knife na flagę pomocy

Recommended Posts

Siemanko posiadam plugin Franug-Knifes i chciałbym np ustawić w overdies jakoś tak na flagę np bayonet na flagę bczy by ktoś mógł pomóc? 

to forum nie wspiera udzielenia pomocy dla plugniow nie zgodnych z polityka valve

Przed chwilą, szogun napisał:

to forum nie wspiera udzielenia pomocy dla plugniow nie zgodnych z polityka valve

No to ciekawe, że 90% userów odpowiedzi na pytania otrzymuje czy wspiera, czy nie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MikeRKM
      Mam pytanie ponieważ zainstalowałem moda na komende !ws i dowiedzialem się ze mozna dostac za to GLST bana, ale czy dostane takiego bana jezeli TYLKO ja bede grac na tym serwerze nie bedzie publiczny ani nic takiego. (dokładniej tego !ws bo chyba są różne https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770)
    • By szogun
      Hejka
      Posiadam mała zagadkę dlaczego jak dodam taki cudo to działa poprawnie

a jeżeli zrobie to wpodobny sposób, dodając kolejną kosę , to można ją spokojnie ustawic

• By fantasiak2012
      Witam, poszukuje osoby która pomoże mi postawić serwer csgo na pewnej paczce, chciałbym dodać ze za pomoc zapłacę oraz w przyszłości będę chciał to kontynować ;] lub osoby która pomoże.

@Edit
      Chciałbym dodać ze serwer/serwery będą na pukawka lub dedyk, ale chciałbym dowiedzieć dużo informacji na temat dedyków a najlepiej w normalnej wiadomości na steam/gg (na pv podam)
  • Create New...