Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Czy 1shot1kill to dobry hosting serwerów gier?


sk.ill
 Udostępnij

2 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Nurtuje mnie pewna kwestia - wybór hostingu dla moich serwerów csgo.

Wczoraj szukałem informacji na temat 3 najczęściej wybieranych hostingów w Polsce - Pukawka, 1shot1kill, LiveServer. Sprawdziłem wszelkie metody kontaktu i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że jeden z nich posiada publicznego Discorda, poszukałem trochę na jego temat i na X stronie w Google dokopałem się do takiego tematu (https://hejterzycs.pl/topic/5-1shot1killpl-oszczedzamy-prad) - zadałem więc pytanie do (jak sądzę klientów) jak to jest z tym hostingiem...

Minęło kilka godzin a gdy wróciłem mojej wiadomości już nie było - to chyba jakiś błąd discorda bo lubi czasami padać, i chciałem dowiedzieć się od szerszego grona użytkowników/klientów opinii na jego temat.

 

image.png.309a22fad7f64de8265a130fbdeed808.png

Tutaj moja wiadomość została zacytowana, ale jak widać przez głupi błąd nie wiem czy ktoś na nią odpowiedział bo tak samo mogło być z odpowiedziami.

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...