Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Dołączę do sieci serwerów / forum jako współwłaściciel bądź administrator.


Enchi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dojdę do: Sieci serwerów jako współwłaściciel bądź administrator.

Oferuję: 

➣ Pełne zaangażowanie

➣ Doświadczenie na podobnych stanowiskach, nie duże aczkolwiek wiem o co chodzi

➣ Pełne wsparcie finansowe na posadzie współwłaściciela (w przypadku administratora sprawa do głębszej analizy).

➣ Dysponuję środkami które jestem w stanie zainwestować

➣ Mam kilka pomysłów

Oczekuję: 

➣ Wolałbym dołączyć do starszej sieci serwerów, nie patrzę na ilość użytkowników i serwerów, aktywność może być zerowa.

W przypadku nowego projektu wymagam już pewnego stopnia rozwinięcia, aktywności na forum, częściowo rozwiniętych serwerów

➣ Jeśli chodzi o forum fajnie byłoby gdyby tematyka związana była z komputerami bądź ogólnotematyczna. W tym przypadku, reszta warunków do ustalenia.

 

Chciałem założyć swoją nową sieć serwerów ale wolę zainwestować pieniądze w coś co już istnieje jakiś czas, wiadomo jak to teraz jest z sieciami cs'a, coraz ciężej rozbujać nowy projekt. Nie chciałbym aby pieniądze poszły na marne. Nie widzę sensu zakładać kolejnej sieci serwerów, za dużo już tego a za mało docelowych odbiorców.

 

Z góry dziękuję, za zbędę opinie i komentarze czy też nieuzasadnione reakcje "haha". Wszelkie propozycje proszę kierować w prywatnej wiadomości, tam zainteresowanej osobie podam inny kontakt.

 

Kontakt: Prywatna wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...