Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

sms shop


tellek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Chciałbym aby gracz po wysłaniu sms oraz wpisaniu kodu, który otrzymał w zwrotnym smsie oraz swojego SID został przypisany do danej grupy w sourcebans na określoną ilość dni, np. 30. Zależy mi na tym, żeby cały system był oparty o SMS API, które oferuje pukawka.pl.

Domyślam się, że nikt od tak nie przyjdzie i nie powie "masz, napisałem Ci plugin, który chcesz" dlatego nie pytam o gotowca ale o pomoc - nakierowanie mnie na to, od czego muszę zacząć i co mi będzie potrzebne w stworzeniu takiego systemu :).

PS. widziałem gdzieś na sourcemod.net plugin do sourcebans, który dodawał gracza do określonej grupy ale za cholerę nie mogę go teraz odkopać.

Wszelkie uwagi mile wdziane!

Pjona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...