Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Czy ktoś z was miał okazje przetestować hosting Nitrado bądź Verygames w ich najwyższej konfiguracji, która ponoć ma zapewnia stale 128TR dla gracza.
Cenowo jeden slot to około 6 PLN (Nitrado) i okolo 4.50 PLN (Verygames).
Udało mi się dotrzeć do kilku informacji co do Nitrado.
Według informacji specyfikacja maszyny wygląda następująco:

Cytat

Hardware
Server: Server #XXX
IP: XXX.nitrado.net
CPU: Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1650 0 @ 3.20GHz (12 Cores)
Uplink: 1000 Mbit

Nie podali oni jednak informacji na temat dostępnej pamięci ram (ponoć jest ona nielimitowana).
Jedna z zalet tego serwisu jest kupowanie serwera gry i możliwość przeinstalowania serwera na dowolny inny silnik, np. z CS możemy przeinstalować serwer na ARK.
Udało doczytać mi się na ich wiki ze wraz z serwerem CS GO, dostaje się zewnętrze GO TV niezajmujące slota oraz HLstatsX:CE instalowane przez nich na ich serwerach.
Następną rzeczą, która udało mi się odnaleźć to brak konsoli zmuszające do używania HLSW.
Hosting ten jest też partnerem wielu deweloperów, hostujacym im oficjalne serwery gry np. ARK Survival Evolved, jest on też oficjalnie wspierany przez ESL.
Najbliższa lokalizacja to Frankfurt.

 

Natomiast Verygames opisuje swoja usługę następująco:

Cytat

 

Server type   CSGO VXP
Server
Dedicated IP address    
DDoS protection   480 Gbps + L7
Unlimited memory RAM    
Processor   i7-6700K
Overclock
Base frequency   4.4 Ghz
Turbo frequency   4.7 Ghz
Disk space   20 GB SSD

 

Nie udało mi się odszukać dokładnej lokalizacji jedna z nich to Francja druga okolice Skandynawii, jednak pingi z PL są troszkę wyższe w porównaniu co do Nitrado.
Hosting ten chwali się partnerstwem z takimi gigantami jak EA, ESSEA, ESL, ROG, czy TS.

To tyle, co na chwile obecna udało mi się znaleźć o tych firmach.
Oby dwie oferty dodają nam darmowo, raz dziennie kopie zapasowa naszych plików, tak samo obydwie oferty reklamowane są jako idealne dla dużych serwerów bądź e-sportu.
Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenie z tymi hostingami i był by w stanie podzielić się swoimi przeżyciami.

 

Edytowane przez qwe234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...