Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Parę pluginów + zlecenia.


n.o.x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis: Niżej ;).
Cena: W zależności od pluginu, do dogadania.
Płatność:  Przelew, W drodze wyjątku PSC (nie zawsze)
Kontakt: 

 - PW

- Steam: http://steamcommunity.com/id/noxuuu

- GG:  51083770
Allegro (nie wymagane):  nie ma sensu.
Zdjęcia:  ~~~.

 

Witam, mam do sprzedania parę gotowych wtyczek na serwery, jeśli nie znajdziesz niczego dla siebie to odezwij się i pomyślimy nad tym ;).

Poniżej przedstawiam Wam listę paru pluginów i bardzo krótki opis (Więcej mogę podać po kontakcie ze mną):

~ CodMod CORE - Silnik moda new cod mod, wbudowany sklep wraz z systemem monet, rakietki, questy, apteczki, system wymian, toplvl.

~ DR+Klasy CORE - Silnik moda dr+klasy, wbudowany sklep, system monet, skoki (tutaj nie jest to zwykły multi jump, połączone z autobh), itd.. 

~ DR SHOP v3.0 - Sklep na serwery typu DeathRun, użyty nowy system DBI, wszystko zoptymalizowane, działa piknie.

~ JB:Gangs - System gangów na serwery typu JB, używa waluty serwerowej, nie posiada własnej, wczytuje ją za pomocą zewnętrznych natywów.

~ Klany - Wiadomo. 

~ Chat Restrict - Blokada obraźliwych słów na chat. 

~ Free Vip - Zapis cookies, wiadomo po nazwie.

~ DR: Timer - System timer'a na serwery DR, pełne statystyki, strefy, ładnie rozbudowany ;)

~ Timer: Kolejka - Wiadomo, 

~ Svr Info - Pozwala na sprawdzenie statusu serwerów pod komendą !serwery

~ BF2 Rank - System rang z popularnego moda BF2

~ Christmas C4 - Wiadomo, lecz nie ten sezon xD

~ Klasy & perki codmod/drklasy/diablo - Na zamówienie, lub coś sobie wybierzesz :D 

 

 

Mam tego o wiele więcej lecz tylko to na chwilę obecną przychodzi mi do głowy, większość nie jest dostępna jako cały plugin tylko część innego :).

76561197969887259.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...