Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wykonam , Sprzedam Paczki CSGO oraz inne


Zmoorg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Jako iż wiele plotek krąży na mój temat ;D , postanowiłem wrócić ;P

Ostatnio nawet dowiedziałem że włamali mi sie na komputer i okradli wszystkie pliki lub że umarłem xD , to nie prawda ;D .

 

Ale mniejsza z tym 

 

Oferuje sprzedaż paczek serwerów , lub zrobienie ich od nowa pod względem klienta.

 

Paczki:

4FUN - 100-200zł zależne od klienta co sobie zażyczy

JB  - od 100zł żależne od klienta czy z unikatami czy nie

SURF - 80zł

Only DD2 - 50zł

FFA - 50zł

AWP - 50zł

DM - 50zł

Oraz inne proszę pytać

 

Instalacja - Darmowa

 

Przy instalowaniu własnych wtyczek(ploginow) blokuje je tylko na i wyłącznie serwer klienta , a więc nie ma opcji abyś dał komuś lub sprzedawał dany unikat (plugin)

 

Wykonywanie paczki wykonuje do 7 dni roboczych wraz z instalacją , po wcześniejszym wysłaniu 75% kwoty na moje konto , niestety mam własną Firmę i nie jestem dostępny 24h.

 

Prace na paczką rozpoczynam dopiero od minimum 75% kwoty wysłanej na moje konto.

 

Jestem Autorem wielu paczek w csgo min które cieszyły się popularnością lub nadal są popularne :

 

Oraz wiele wiele innych , podałem tylko 3 przykłady paczek udostępnionych , niestety JB już nie jest udostępniane natomiast jak ktoś nie jest głupi to znajdzie.

 

Oferuję też przeróżne rzeczy typu :

Instalacja sourcebansa 

- konfiguracje serwerów dedykowanych pod serwery csgo 

- konfiguracja serwerów csgo

- różne rzeczy z www (Pytać)

- Naprawa serwerów csgo 

- Naprawa ploginów 

- Pisanie pluginow 

- I wiele wiele innych proszę pytać 

 

Kontakt:

GG - 11168010

STEAM - http://steamcommunity.com/id/zmoorgpro/

LUB NA FORUM  (NIE ZA CZĘSTO WCHODZE)

 

Wykonywanie zleceń wykonuje do 7 dni roboczych po wcześniejszym wysłaniu 75% kwoty na moje konto , wraz z instalacją , niestety mam własną Firmę i nie jestem dostępny 24h.

 

Prace nad zleceniem rozpoczynam dopiero od minimum 75% kwoty wysłanej na moje konto.

 

 

Edytowane przez Zmoorg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...